Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр на мінському масиві Києва

Історія кожного наркомана унікальна і в той же час всі вони схожі між собою. Залежними стають з різних причин – стрес, нудьга, бажання вирватися з реального світу, інтерес, жага нових відчуттів і безліч інших. У підлітковому віці часто – це бажання бути таким, як всі (якщо небезпечні речовини вживають в компанії) або бути крутіше інших. Бувають випадки, коли людина стає залежною через тривале вживання сильних ліків, наприклад, знеболюючих або снотворного.

Як правило, на початку людина впевнена в тому, що може перестати вживати алкоголь або наркотики в будь-який момент. Розуміння того, що зупинитися самостійно неможливо, приходить занадто пізно. Дуже важливо не зволікати і звернутися за допомогою до рідних і близьких, але найефективніше буде звернення в наркологічний центр.

Наркологічний центр на мінському масиві Києва

Яке лікування є найбільш ефективним?

Згідно зі світовим досвідом терапії наркологічних залежностей, вироблена найдієвіша на даний момент схема реабілітації. Зазвичай програма лікування включає в себе такі етапи:

  • Детоксикація. Позбавлення від фізичної залежності.
  • Психотерапевтична допомога. Терапія психологічної залежності.
  • Реабілітація. Медична допомога та соціальна інтеграція.

Ефективне лікування можливе виключно в спеціалізованих наркологічних , оскільки, тільки в умовах стаціонару хворим можуть надати належний догляд, спостереження досвідчених нарколога і психолога, забезпечити послідовне, планомірне лікування. Існує ряд методів і процедур застосовуваних для терапії: електросон, фізіотерапія, плазмаферез , ксенонотерапія і інші. Звісно, застосування таких методів можливо тільки в умовах наркологічної клініки, під чуйним наглядом лікарів.

Фахівці наркологічного центру в Мінському масиві Києва надають найякісніші послуги з лікування наркоманії, лікування алкоголізму, виведення з запою. Вони мають величезний досвід і є справжніми професіоналами в цій сфері. А послуга виклику нарколога на будинок важлива в разі неможливості доставки хворого в клініку.

Зайве нагадувати, що народні методи не мають необхідного лікувального впливу, а послуги, що надаються різними цілителями, найчастіше є звичайним шарлатанством. Часто через застосування цих методів цінний час буває втрачено, але ж зволікання зі зверненням в реабілітаційний центр є прямою загрозою життю і здоров’ю наркомана.

Що ще важливо для досягнення успіху в лікуванні

Для успішного лікування потрібно, перш за все, згода і співпраця хворого. Якщо він займає активну позицію, тобто хоче вилікуватися від наркоманії, то ймовірність стабільної ремісії підвищується в рази.

Психологічна допомога може бути потрібна і після закінчення лікування. Для цього існують індивідуальні програми психологічного супроводу, які передбачають постійну участь психолога в житті колишнього залежного. Є також різні групи взаємодопомоги, де колишні наркозалежні надають підтримку одна одній. Переоцінити важливість таких організацій неможливо – часто, в критичні моменти, вони виявляються єдиною перешкодою на шляху до зриву.

Важлива підтримка близьких людей і родичів. В ідеалі, необхідно, щоб родичі заздалегідь домовилися, і зайняли єдину позицію по відношенню до хворого. Він повинен відчувати, що його розуміють і бажають йому тільки добра. Абсолютно виключено всяке засудження і осуд, воно може привести до зворотного ефекту і звести нанівець всі вжиті раніше зусилля.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!