Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр на Русанівці в Києві

Кожен з нас не з чуток знає про шкоду алкоголю і наркотичних речовин, але щорічно масштаби цих залежностей ростуть. Згідно з даними Всесвітньої доповіді про наркотики, наркоманами на даний момент є близько 0,6% дорослого населення. В цілому кількість молодих людей, які звертаються до нарколога за останні п’ять років зросла наполовину.

Що стосується алкоголізму, то зараз активно поширюється це захворювання серед підлітків і навіть дітей. Як кажуть лікарі, пристрасть до спиртного в молодому віці розвивається набагато швидше. Так, наприклад, підлітки, які почали розпивати алкоголь в 15 – 18 років, повністю звикають до нього вже через два роки, а в разі більш раннього віку це відбувається протягом року. Пускати на самоплив залежність як від наркотиків, так і від спиртного ні в якому разі не можна, особливо вже на останніх стадіях. Єдиний вірний шлях – це виклик нарколога та проходження реабілітації в наркодиспансері.

Стадії алкоголізму і методи лікування

Умовно протікання алкогольної хвороби можна розділити на чотири етапи:

  • Перша стадія характерна незначною психологічною залежністю. Як це проявляється? Більш часті застілля і регулярні посиденьки з випивкою. Якщо алкоголю немає під рукою, то людину не відвідують нав’язливі думки випити, тому покінчити зі спиртним на цьому етапі можливо навіть самостійно.
  • Друга стадія вже вимагає втручання. Залежний починає вживати алкоголь щодня. Доза, після якої не нудить – збільшується, а, також, все думки зайняті тим, як швидше звільнитися від справ і прийняти чергову порцію.
  • Третій етап є вже відправною точкою. Хворого турбує абстинентний синдром. Алкоголь поступово порушує нормальне функціонування багатьох гормонів внаслідок чого людина не в змозі самостійно відмовитися від спиртного. На цьому етапі відбуваються негативні зміни в роботі печінки і серця. Також, можна спостерігати неадекватну поведінку у вигляді неврозів, депресивних розладів, агресії і т.д.
  • На четвертій стадії відбувається повна деградація особистості. Патологічні порушення виникають в роботі більшості систем організму. Людину перестає цікавити її соціальний статус і добробут, адже всім сенсом життя стають пошуки чергової порції спиртного. Важливо здійснити грамотне виведення з запою, так як неправильний підхід може закінчитися навіть летальним результатом. До речі, часто «досвідчені» алкоголіки на останній стадії хвороби не гребують вживати одеколон або просто чистий спирт.

Наша наркологічна клініка проводить комплексне лікування алкоголізму , яке складається з декількох етапів. Хворий проходить загальну детоксикацію, завдяки якій з організму виводяться токсичні речовини. Далі пацієнту призначається підтримуюча терапія, а вже тільки потім психологи проводять бесіди і допомагають на підсвідомому рівні відмовитися від шкідливої звички

Наркологічний центр на Русанівці в Києві

Діагностика наркоманії

Даний діагноз ставиться на основі бесіди з хворим, його родичами і спеціальних тестів на вміст наркотичних речовин в крові. Перш ніж почати лікування наркоманії , пацієнт проходить повне обстеження організму – узі органів, ЕКГ, всіх вузьких фахівців, в тому числі і аналіз на інфекційні захворювання. Це дає можливість визначитися з тактикою терапії. Після проходження загальної детоксикації та всіх процедур в наркологічному центрі , психологи допомагають хворому відновитися і адаптуватися в соціумі.

Пам’ятайте, що своєчасне звернення до реабілітаційний центр на Русанівці в Києві може врятувати життя вашої близької людини!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!