Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр на ВДНГ

Наркологічний центр на ВДНГ (Київська область) – наркологічний диспансер, реабілітаційний центр, клініка лікування наркоманії

Наркоманія – страшна хвороба нашого часу. Процес її поширення відбувається в неймовірно прискореному темпі. Набираючи значні обороти, щодня наркотична залежність забирає сотні життів підлітків, також до даного захворювання схильні цілком зрілі люди. Передозування наркотичних препаратів за кілька хвилин може привести до летального результату. Кваліфіковане лікування наркоманії в спеціальному наркологічному центрі відіграє значну роль в сучасному суспільстві.

Наркологічний центр на ВДНГ в Києві

Наркоманія відноситься до найбільш серйозних недуг, пов’язаних з будь-якої залежністю. Міністерство охорони здоров’я стверджує, що близько 2% від усього населення України є наркоманами. Ці люди, як і їх сім’ї, відгороджені від суспільного життя.

Наркозалежний починає руйнувати не тільки своє життя і здоров’я, а й здатний зруйнувати власну сім’ю психологічно, в деяких жахливих випадках – навіть фізично. Своїми силами вилікуватися від залежності виходить в особливо рідкісних випадках. Перестати вживати наркотики і повернутися до колишнього життя неможливо без професійної допомоги. Один з найбільш ефективних способів лікування наркоманії – приміщення хворого в наркологічний диспансер на ВДНГ .

У реабілітаційному центрі на ВДНГ виявляються різні види наркологічної допомоги:

  • Призначення медикаментозної терапії, здатної полегшити симптоми абстинентного синдрому. Також деякі медикаменти дозволяють усунути новий сплеск тяги до вживання наркотичних препаратів.
  • Психотерапія. Під час подібної допомоги наркозалежний спілкується з психологами, усвідомлює всю згубну сутність наркотиків, вчитися справлятися з бажанням прийняти чергову дозу.
  • Кодування. Подібний вид допомоги полягає у вселенні пацієнтові за допомогою різних медикаментозних препаратів і психологічних методів про необхідність протистояти залежності. Кодування краще використовувати в комплексі з іншими видами допомоги, щоб досягти максимального ефекту.
  • Соціальна реабілітація залежних . Під час даного виду допомоги використовується комплекс заходів, спрямованих на те, щоб колишні наркозалежні знову віднайшли своє місце в соціумі, налагодили стосунки зі своєю сім’єю і друзями. Даний процес є своєрідним закріпленням успіху, який відіграє одну з важливих ролей у житті кожного пацієнта.

Реабілітація наркозалежного – це важкий і довгий процес, який повинен бути під постійним контролем лікаря та інших фахівців, тому найбільшу ефективність має лікування в спеціальному наркологічному центрі .

Реабілітація хворого в клініці лікування наркоманії в Київській області на ВДНГ, крім постійного контролю над пацієнтом, має також перевагу у вигляді анонімної реабілітації.

Багато наркозалежних побоюються скористатися кваліфікованою допомогою в наркологічному диспансері через страх розголосу. Наш реабілітаційний центр надає анонімну допомогу – всі деталі історії хвороби пацієнта строго конфіденційні, контактні дані хворого записані тільки в його карті, яка зберігатися в лікарняному архіві, а переглянути її може тільки лікуючий лікар.

Якщо Ви хочете допомогу своїй близькій людині або самостійно вирішили позбутися згубної звички, звертайтеся в наш наркологічний центр на ВДНГ , у нас Ви отримаєте кваліфіковану допомогу в боротьбі з наркозалежністю.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!