Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр на вокзальній Києва

Проблема наркотичної залежності в останні роки набула великих масштабів в нашій країні. До цієї недуги піддаються всі верстви населення не залежно від статусного положення в суспільстві, віку, статі, місця проживання. Багато людей, яких торкнулася проблема залежності від психотропних препаратів, замислюються над питанням: «Як позбутися від хвороби, як допомогти рідній людині вибратися з наркотичного виру і відновити життя в нормальне русло?»

Наркологічний центр на вокзальній Києва

У пошуках виходу з цієї непростої ситуації багато хто вдається до народних методів, відвідують «фахівців» щодо зняття порчі, проходять безліч курсів детоксикації та кодування, намагаються відмовитися від наркотиків самостійно. На жаль, ці праці не увінчуються успіхом. Наркоманія – захворювання особистості, наркомани не можуть впоратися зі своїми емоціями, проблемами, мають слабку силу волі і характеру. Для зцілення від наркозалежності необхідно відновити світогляд, позбавити від негативних установок і комплексів призвели до вживання наркотиків.

Шанс на одужання від наркоманії є! Існує безліч вузькоспеціалізованих клінік, професійне завдання яких полягає в ефективному лікуванні та реабілітації наркотичної залежності. Для роботи використовується сучасне обладнання і медикаменти, керуючись перевіреними методиками лікування. Однією з таких установ є наш наркологічний центр на Вокзальній в Києві.

Основне завдання нашого центру – допомога людям позбутися від наркотичної залежності, дати реальну можливість повернуться до здорового життя.

Персонал центру складається із співробітників з величезним досвідом роботи, для них немає важких випадків, вони завжди готові надати допомогу і підтримку навіть у найважчих ситуаціях. Всі лікарі і молодший медичний персонал, що працюють в наркологічному центрі, мають спеціальну медичну, психологічну та наркологічну підготовку.

Робота центру спрямована на позбавлення і подолання фізичного і психологічного потягу до наркотиків і повернення до нормального життя. Програма лікування підбирається індивідуально до кожного пацієнта, залежно від тяжкості і ступеня захворювання, супутніх проблем зі здоров’ям, психічними особливостями.

Переваги нашого Наркологічного центру на Вокзальній (Київ)

Перевагами лікування наркотичної залежності в нашому центрі є:

  • Ми працюємо 24 години на добу і 7 днів на тиждень.
  • Інноваційні та перевірені методи лікування.
  • Комфортні умови проживання.
  • Повна діагностика організму під час вступу до нашого центру, курс детоксикації, зняття абстинентного синдрому, медикаментозна терапія, психологічна та соціальна реабілітації.
  • Цілодобовий контроль фахівців над станом здоров’я пацієнта.
  • Індивідуальний підхід, повна анонімність особистих даних хворого.
  • Супровід після проходження курсу реабілітації, допомога в працевлаштуванні.
  • Консультації фахівців родичам і близьким.
  • Доступні ціни.

Своєчасне лікування наркотичної залежності не складно почати в підготовлених для цього умовах. Для цього в будь-який час можна зателефонувати нам в центр, отримати детальну консультацію щодо умов проживання, дізнатися всі нюанси лікування і реабілітації.

Наш наркологічний диспансер на Вокзальній (в місті Київ) – затишне місце, своєю обстановкою нагадує санаторій, а не ненависні для багатьох лікарняні палати. Важливий і доброзичливий персонал знаходить підхід до кожного пацієнта, роблячи їх перебування максимально комфортним і безболісним.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!