Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Сумах

Небезпека наркоманії

Наркоманія – це неконтрольоване захворювання. Наркотик захоплює залежну людину цілком, і наркоман втрачає контроль над своїм життям, над ситуацією і над самим собою. При цьому наркозалежний впевнений в тому, що не речовина контролює людину, а вона сама тримає ситуацію під контролем. Ця ситуація знайома всім хто стикався з наркозалежними.

Наркоман обіцяє, що скоро кине, переконує всіх, що у нього немає проблеми з наркотиками. Це є однією з причин, по якій наркозалежному необхідно професійне і багаторівневе лікування.

 

Методики лікування залежності в наркологічному центрі

Групова терапія як спосіб лікування залежностей

Центр наркозалежних в Сумах, надає таке лікування. У нас х наркозалежним працюють не тільки лікарі наркологи, які медикаментозно допомагають впоратися з фізичною залежністю від речовини, а й психологи які допомагають там, де лікарські препарати безсилі. Проблема наркомана криється глибоко в свідомості і підсвідомості. Найчастіше наркомани, які проходять, курс лікування від наркоманії в Сумах потрапляють до нас не по добрій волі. Вони повністю заперечують свою хворобу і поводяться агресивно або повністю замикаються в собі, не даючи можливості психологам достукатися до їхньої свідомості. У цьому випадку на допомогу приходить групова терапія. Слухаючи інших наркозалежних, наркоман знаходить безліч загальних факторів і поступово приходить усвідомлення того, що його випадки не одиничні і перебування в центрі не помилка, а необхідний захід. І єдиний шанс на виживання.

У наш центр для наркозалежних в Сумах приїжджають спікери.

Це люди які змогли подолати наркозалежність і протягом багатьох років протистоять спокусі першої дози. Вони розповідають про своє життя і одужання.  Доступною для наркомана мовою підносять найціннішу інформацію про те, що одужання можливо і життя без наркотику може бути більш захоплюючим.

Мотивація для лікування наркоманії

Найважливішим етапом на шляху лікування наркозалежного є визнання своєї проблеми. Тобто визнання наркоманом, що він наркоман. Здавалося б очевидні речі , але це не так. Наркозалежному дуже складно визнати наявність проблеми. Речовина контролює його свідомість, і він щиро вірить, що може їй протистояти. І може кинути наркотик самостійно. Саме з цієї причини дуже важливим етапом є щире визнання того, що проблема дійсно існує.

Ефективність методу "12 кроків" при лікуванні залежності

Саме з цього моменту починається ефективне лікування наркозалежного. Він усвідомлює, що йому потрібна допомога і йде на контакт з психологом, а також починає перші кроки за програмою «12 кроків». Ця програма прийшла до нас з Америки. Вона показала свою ефективність в лікуванні наркоманії, алкоголізму та інших залежностей. Вона є одним з методів лікування, наркозалежних завдяки якому наркоман вчиться тверезому життю. Це інструмент, завдяки якому пацієнти знаходять спосіб уникнути спокуси першої дози і успішно соціалізуватися в суспільстві. Ця програма є унікальною. Експерти у всьому світі визнали її ефективність і продовжують впроваджувати в клініках по всьому світу.

Особливості лікування наркоманії

Лікування від наркоманії в Сумах анонімно.

І це є важливим моментом. Залишаючи стіни наркологічного диспансеру, і пройшовши курс лікування від наркоманії, людина має можливість повернутися до нормального життя. Ми витягли проблему, допомогли наркозалежному протистояти першій дозі, він знає, що хворий і як з цією хворобою жити. Тепер він може повернутися до нормально життя, а для цього йому потрібна робота і соціум, який не буде йому дорекати помилками минулого.

<Лікування наркоманії в наркологічному центрі – це шанс на нове життя

Зі стін нашої клініки для наркозавімііих в Сумах інформація ніколи не виходить. Ми не подаємо відомості про наркоманів ні соціальним службам, ні іншим організаціям. І це дає можливість нашим пацієнтам почати життя заново.

Про це та багато іншого ви можете прочитати відгуки людей, що успішно пройшли курс реабілітації і повернулися до нормально і здорового життя. Помилитися може кожен, наше завдання допомогти впоратися з наслідком цієї фатальної помилки і не допустити реваншу хвороби надалі. Ознайомитися з цінами, і умовами лікування наркоманії в Сумах ви можете по телефону. Ми докладно розповімо про нашу роботу і запросимо на консультацію.

Київський наркологічний центр, як і наш центр в Сумах, пропонує унікальну програму одужання наркозалежних. Для лікування в наших центрах ми використовуємо найефективніші методи лікування.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!