Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр у Львові

Наркотики як втеча від проблем

Наркотики, алкоголь, азартні ігри настільки міцно увійшли у ваше життя, що без них воно втрачає будь-який сенс? Ви втомилися дивитися, як ваш алко – або наркозалежний син день за днем «вбиває» себе, «ламає» своє життя? Від власного безсилля перехоплює подих, а безуспішність усіх спроб лікування змушує руки опускатися? Головне, не впадайте у відчай! Вихід із ситуації є – наркологічний реабілітаційний центр у Львові. Багаторічний досвід роботи наших лікарів-наркологів, психологів, психоневрологів, анестезіологів, консультантів дає можливість боротися і повністю виліковувати:

  • хронічний і запійний алкоголізм;
  • пивний, жіночий, підлітковий алкоголізм;
  • токсикоманію, гашишизм і спайс-наркоманію ;
  • героїнову, опійну, кокаїнову, ЛСД залежності;
  • комп’ютерну ігроманію і залежність від азартних ігор.

Групова психотерапія при лікуванні алкоголізму та наркоманії

Як ми працюємо? Ми не використовуємо гіпноз, «підшивання» та інші методики, засновані на навіювання, а також небезпечні для життя методи, за типом УБОД. На відміну від інших клінік, не робимо ставок в лікуванні на детоксикацію – використовуємо її виключно для очищення організму.

Програма "12 кроків" для лікування наркоманії

Назавжди розпрощатися з предметом своєї пристрасті можна, тільки змінившись, як особистість. Тому ми використовуємо духовні практики і психологічні тренінги,  програму «12 кроків». Кращі досягнення іноземних колег адаптуємо під наші реалії, впроваджуємо власні напрацювання. Таким чином, основу терапії складають реабілітація та соціалізація.

 

Що забезпечує своїм пацієнтам центр реабілітації наркозалежних?

Наш реабілітаційний центр для наркоманів гарантує своїм клієнтам:

1

Анонімність звернення. Розголос багатьом може коштувати роботи, навчання або щасливого особистого життя. Тому всі дані про пацієнтів ми зберігаємо в секреті, не ставимо на облік, не розголошуємо в державні служби. Звертаючись до нас, ви можете бути впевненими, що лікування буде повністю конфіденційним.

 
 
2

Толерантність. Для нас кожен пацієнт – особистість. Тому до кожного ми ставимося з повагою і увагою.

3

Полегшення абстинентного синдрому. За допомогою медикаментозної терапії ми нівелюємо хворобливі симптоми «ломки», допомагаємо подолати депресію, безсоння, позбутися від галюцинацій.

 
 
4

Цілодобову психологічну допомогу. Своїми переживаннями, страхами, побоюваннями ви зможете поділитися з психологом або наставником в будь-який час дня і ночі.

5

Покращення фізичного і психологічного здоров’я. Коли ваш організм очиститься від метаболітів, токсинів, що накопичилися, ви відразу відчуєте себе бадьоріше. Тренінги допоможуть позбутися від підсвідомих комплексів і негативних установок, які і привели до вживання того чи іншого речовини, і не давали жити щасливим життям.

 

Лікування ми проводимо в стаціонарі, просимо залишити вдома навіть телефони, планшети, ноутбуки. Це дозволить уникнути спілкування з неблагополучними друзями, яке на початкових етапах може призвести до рецидиву.

 

З нами ви отримаєте шанс не просто позбутися від залежності, а й повністю змінити своє життя!
У наркологічному центрі Києва також надані комфортні умови для одужання. Тому, якщо вам зручніше приїхати до нас в київський центр, то умови проживання та лікування будуть не гірші, ніж у Львові.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!