Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Умані

Наркотична залежність це хвороба, що охоплює людину і все більше затягує її в свої мережі. Наркотик не тільки отруює організм людини, а й підступно проникає в усі сфери життя наркозалежного. Він заважає роботі, навчанню, нормальним відносинам в сім’ї і з друзями. Поступово людина, що вживає наркотики з цілком нормально і благополучної особистості перетворюється на аутсайдера. Життя якого обмежується єдиною метою, пошуком нової дози. І найсумніше, що таке життя для наркозалежного стає нормою.

Наркологічний центр в Умані

Вплив наркотиків на організм

Здавалося б, це всім зрозуміло, але чому, ж з кожним роком до наркотику звикають все нові і нові люди і серед них багато не дурних і непогано досягших успіху в цьому житті. Найчастіше вперше наркотик вживають за компанію. Помилково вважаючи, що від однієї дози нічого страшного не станеться. Але наркотик підступний. Він викликає ейфорію і тим самим притупляє пильність людини і людина, сама того не помічаючи стає залежним від хімічної речовини.

Деградація особистості відбувається не миттєво. Наркоман поступово втрачає контроль над речовиною і як наслідок над своїм життям. Саме за цієї причини наркозалежний не може впоратися з проблемою самостійно. Поступово вживання наркотику стає частиною його нормального існування. Наркоману починає здаватися, що без наркотику він нецікавий, що не комунікабельний. Що наркотик йому допомагає в житті. Наркотик стає частиною його самого. На цьому етапі недостатньо допомогти людині справиться з фізичною залежністю. Як це прийнято в багатьох клініках. Їй необхідна комплексна терапія. Що включає в себе як медикаментозну і підтримуючу терапію, так і психологічну допомогу.

Методи реабілітації наркозалежних

Центр для наркозалежних в Умані , підходить до вирішення проблеми наркоманії всебічно. Ми розбираємо кожен випадок наркозалежності індивідуально і саме це допомагає досягти позитивних результатів. У наркологічному центрі в Умані ми допомогли багатьом наркоманам повернутися до нормально життя і подолати згубну залежність. У цьому ви можете переконатися, ознайомившись з відгуками про лікування наркоманії в Умані. Наш центр відвідують люди подолали залежність і зуміли протягом багатьох років не вживати наркотики. Вони розповідають про своє життя і діляться досвідом одужання. Це так само є частиною програми реабілітації. Завдяки цьому наркозалежний усвідомлює, що лікування можливе і найголовніше, що його випадок не унікальний і якщо інша людина, вилікувавшись від наркозалежності змогла вести нормальне життя повне абсолютно інших позитивних моментів то і у нього обов’язково вийде. Спілкуються колишні наркомани, так би мовити, на одній мові. Їм легше зрозуміти і почути один одного. Їхні проблеми схожі, а значить і шляхи їх вирішення теж можуть бути схожі.

Ресоціалізація

Люди, що пройшли шлях від наркотичної залежності до одужання можуть доступніше і на своїх прикладах пояснити як подолати не тільки стресові ситуації, як відмова від першої дози. Адже покинувши стіни реабілітаційного центру людина, потрапляє в звичне для неї середовище, до старих друзів і знайомих. І спокуса повернутися до наркотику дуже велика. Тут дуже важливу роль відіграє розуміння проблеми і того, що від наркотика потрібно відмовитися повністю. Тут не може бути півзаходів. Наркотик з життя повинен піти абсолютно і відмова має бути категоричною. Так само вони вчать радіти звичайним, простим речам, про які наркоман забув і не помічав внаслідок своєї недуги.

Лікування в нашому центрі для наркозалежних анонімно, а це значить, що ми не передаємо відомості про наших пацієнтів жодним іншим службам і організаціям. Тобто, вийшовши за стіни наркологічного центру людина, може повернутися до нормального життя, без клейма наркоман. Це допоможе не тільки швидше соціалізуватися, і повернутися до повноцінно життя людині, а й нормально працевлаштуватися і вести подальшу діяльність. Лікування наркоманії в наркологічному центрі в Умані є найважливішим етапом в житті людини. Цей період в житті людини допоможе якісно змінити і переглянути своє минуле життя і вийти на якісно новий шлях.

Перебуваючи в Києві, залежна від наркотиків чи алкоголю людина може відвідати наркологічний центр в Києві. У центрі відразу ж залежній людині проведуть консультацію кваліфіковані лікарі-наркологи та психологи.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!