Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Академмістечку в Києві

Наркотики – це шлях в нікуди. Подолати страшну наркотичну залежність самостійно неможливо, але позбудеться від неї реально. Спеціалізовані установи мають у своєму арсеналі професійних співробітників, що володіють необхідними навичками в роботі, перевірені методики лікування, сучасні клініко-біологічні та токсикологічні лабораторії, обладнання та медикаментозні препарати.

Наркологічний центр в Академмістечку в Києві

Наш наркологічний центр є профільним медичним закладом, фахівці якого допомагають успішно боротися з наркотичною залежністю. Клініка лікування наркоманії знаходиться в Академмістечку (Київ) . Персонал має високу кваліфікацію і напрацював великий досвід в наркології. Лікарі практикують з пацієнтами на різних ступенях і терміни наркотичної залежності. Для лікування застосовуються ефективні програми лікування , які перевірені роками роботи, використовуються інноваційні способи в наданні допомоги наркоманам.

Основні переваги звернення до нашого наркологічний центру полягають в наступному:

  • Колосальний досвід роботи з наркозалежними пацієнтами.
  • Індивідуальний підхід і програма лікування до кожного хворого, яка встановлюється після детального обстеження, проведеного під час вступу до клініки.
  • Анонімність. Персональний захист даних від розголошення, відомості відомі тільки пацієнтові і його лікуючому лікарю.
  • Застосування сучасних медикаментозних препаратів і новітнього обладнання, за допомогою яких можна суттєво полегшити страждання при знятті абстинентного синдрому, детоксикації , що призводить до швидкого одужання без істотної шкоди здоров’ю пацієнта.
  • Індивідуальна психологічна програма реабілітації. У своїй практиці психологи виходять з того, що кожного наркомана призводять до залежності різні проблеми і труднощі в житті, тому неможливо розробити єдиний курс лікування для всіх пацієнтів. Індивідуальний підхід дозволяє ближче пізнати людину, в результаті істотно полегшує процес позбавлення від згубного потягу до наркотиків.
  • Комфортні умови проживання, повноцінне харчування, цілодобовий моніторинг фахівців над фізіологічним і психологічним станом здоров’я хворого.
  • Високий професіоналізм наших співробітників: психологів, реабілітологів , наркологів, психотерапевтів, соціальних працівників та консультантів з залежності, молодшого медичного персоналу. Високий рівень кваліфікації відповідає європейським стандартам лікарської підготовки.

У наркологічному центрі в Академмістечку (Київ) надаються послуги: кодування, детоксикація , зняття абстинентного синдрому, психотерапія, реабілітація наркозалежних.

При необхідності можливий виїзд додому фахівця.

Немає необхідності, розповідати яка страшна хвороба – наркоманія. Неможливо вести нормальне повноцінне життя, коли думки постійно зайняті пошуком сильнодіючої наркотичної речовини. Порушуються всі зв’язки з близькими і друзями, зникають перспективи зростання в кар’єрі – всі ці та інші чинники наркотичної залежності відомі багатьом, хто має в своєму оточенні наркозалежну людину.

Не варто боротися з цим поодинці. Довіртеся професіоналам , які розроблять схему лікування і реабілітації, призначать необхідні маніпуляції із застосуванням відповідних медикаментів для полегшення болю, нормалізації емоційного стану в період відмови від наркотиків. Не чекайте дива, телефонуйте!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!