Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Бортничах

Наркотики і алкоголь згубно впливають на здоров’я людини, викликаючи у неї залежність, порушуючи роботу всіх життєво важливих органів, сприяючи руйнуванню психіки. З часом людина стає агресивною, вона перестає нести відповідальність за свої вчинки і під сп’янінням наркотичних речовин або алкоголю здатна нанести тілесні ушкодження іншим людям, не віддаючи собі звіт про скоєне.

Наркологічний центр в Бортничах

Сучасний наркологічний центр в Бортничі (Київська область) проводить якісне анонімне лікування алкогольної та наркотичної залежності, грунтуючись на ефективних техніках.

Застосовувані методи лікування в наркологічному центрі

Досвідчений нарколог, провівши бесіду з пацієнтом, враховуючи його стаж розпивання спиртних напоїв і прийому наркотиків, призначає правильне медикаментозне лікування, яке дозволяє зняти ломку, здійснити виведення (виведення з запою ) і відновити психологічний стан хворого.

Потім, провівши ряд обстежень організму, лікар призначає препарати, що дозволяють відновити роботу внутрішніх органів і зміцнити імунітет.

У нашому центрі лікування наркоманії і алкоголізму проводиться:

  • Методом гіпнозу. На підсвідомому рівні пацієнтові навіюється відраза до спиртного (наркотиків), а також з’ясовується причина його пристрасті до згубних звичок.
  • Психотерапія. Психолог проводить індивідуальні консультації та групові заняття, на яких хворого мотивують до лікування, допомагають набути впевненості в собі, усвідомити свої помилки і переглянути свій спосіб життя.
  • Підшивка. Зазвичай даний метод добре себе показує при лікуванні алкогольної залежності. Пацієнту вводиться спеціальний препарат, який діє від 6-12 місяців. При вживанні алкоголю, у людини розвивається сильна інтоксикація, що сприяє виробленню відрази до спиртного.
  • Ароматерапія . Дуже ефективна методика, що дозволяє зняти депресію, розслабиться і знизити тягу до наркотиків (спиртного) посередництвом вдихання тих чи інших ароматів.
  • Народні методи. Лікування алкоголізму і наркоманії проходить за допомогою прийому певних зборів трав, що сприяють швидкому виведенню токсинів, зняттю тяги до алкоголю (наркотичних речовин) і збагаченню організму необхідними макро і мікроелементами.

Наркологічна клініка в лікуванні пацієнтів застосовує одночасно кілька методів, що сприяє прискоренню одужання.

Як переконати наркомана (алкоголіка) пройти лікування?

Люди, які страждають алкоголізмом або наркоманією, не усвідомлюють суть проблеми, часом від них відмовляються близькі люди, що призводить до плачевного результату. Врятувати людину можна тільки вмовляннями, переконуючи його звернутися в наш наркодиспансер .

Змушуючи залежну людину погодитися на реабілітацію криками і силою, можна тільки погіршити ситуацію. Так як вона може замкнутися в собі, піти з дому або стати надмірно агресивною. Якщо самостійно переконати залежну людини не виходить, то можна здійснити виклик нарколога на будинок. Спираючись на свій досвід, лікар швидко переконає хворого пройти лікування, що врятує йому життя в подальшому.

Реабілітація

Наш наркологічний диспансер оснащено сучасним обладнанням і палатами, максимально наближеними до домашньої атмосфері, що позитивно позначається на стані хворого, не дозволяючи йому відчувати себе обділеним.

В процесі реабілітації, психолог з пацієнтом шукає методи боротьби зі стресовими ситуаціями, підбираючи йому найбільш підходяще хобі. Пацієнту пропонують відвідувати басейни, спортзал, а також возять на екскурсії. Це дає можливість відновити його як особистість і навчити правильно поводитися в суспільстві.

Реабілітаційний центр, завдяки плідній роботі психолога, налагоджує стосунки з близькими для колишнього алкоголіка (наркомана) людьми, що важливо на останньому кроці до повного зцілення.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!