Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Чоколівському районі Києва

Наркоманія і алкоголізм – страшні і важкі хвороби, які вражають сучасне суспільство. Вони руйнують не тільки фізичне здоров’я, але і психіку людини, роблячи його ізгоєм і, згодом, віднімають життя. Щоб допомогти цим людям, створені такі установи як наркодиспансери, наркологічні та реабілітаційні центри, наркологічні клініки.

Наркологічний центр в Чоколівському районі Києва

Послуги клініки

Наркологічний центр в Чоколівському районі Києва – медичний заклад, робота якого полягає в наданні населенню послуг консультативного характеру і лікарської діяльності, спрямованої на лікування наркотичної залежності. Ми готові запропонувати нашим пацієнтам стаціонар, в якому забезпечені комфортні умови, медикаментозна та психотерапевтична служби. Також в нашому розпорядженні сучасна клініко-біологічна та токсикологічна лабораторії.

У штат співробітників входять: наркологи, реабілітологи, психотерапевти, психологи, консультанти з хімічної залежності, соціальні працівники.

Основні принципи роботи колективу:

 • надання необхідних медичних послуг на першу вимогу хворого або на прохання родичів або близьких;
 • виклик нарколога на будинок;
 • розробка індивідуальної програми кожного хворого, спираючись на перевірені і сучасні методики лікування;
 • психологічна робота з оточенням пацієнта (рідними і близькими) з метою створити єдину поведінкову стратегію, спрямовану на підтримку і допомогу наркозалежному;
 • психологічна підтримка і мотивація;
 • повна закритість персональних даних від розголосу. Пацієнт і його рідні можуть бути повністю впевнені в анонімності та конфіденційності.

Перший етап лікування починається з діагностики. Для того, щоб скласти ефективну програму оздоровлення лікар повинен встановити такі важливі факти:

 • терміни вживання наркотичної речовини;
 • тип речовини;
 • особливості психіки хворого;
 • супутні захворювання;
 • індивідуальні реакції організму.

Після проведення діагностики лікарі працюють над зняттям абстинентного синдрому, а у випадку з алкоголіком проводять процедуру по виведенню з запою. Без цього немає можливості достукатися до наркомана, оскільки він не в змозі контролювати ні своє тіло, ні свої думки. Детоксикація проводиться за допомогою медикаментів. Вона дозволяє очистити організм від руйнівного впливу розпаду токсинів. Кількість і частоту ін’єкцій і крапельниць встановлює лікар залежно від результатів діагностики.

Важливість роботи психологів при лікуванні наркоманії

Далі проводиться психологічна робота з пацієнтом. Вона можлива тільки тоді, коли в організмі відсутні провокуючі хімічні чинники. Завдання психотерапевтів і психологів мотивувати людину жити по-новому, вирішувати життєві проблеми без наркотиків, отримувати задоволення від життя, не вдаючись до чергової дози. З цією метою співробітники розробляють і проводять різні тренінги, бесіди, творчі заняття. Все це сприяє тому, що людина вчиться по-новому реагувати на провокуючі фактори, розкриває в собі потенціал до саморозвитку і вдосконалення. До процесу підключають родичів і близьких, готуючи їх психологічно бути готовими до підтримки і допомоги рідній людині, адже багато залежить від їх правильної позиції.

Наша медична установа готова надати необхідну професійну допомогу і підтримку людям, які потрапили в наркотичну залежність.

Використовуйте свій шанс повернутися до здорового та повноцінного життя, допомогти знайти його родичам і близьким.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!