Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

В нашій клініці:

3500

пацієнтів щорічно

3490

одужують

3460

знаходять роботу

Наркологічний центр в Дніпрі

У суспільстві склалося стійке недоброзичливе ставлення до наркозалежних людей. Багато хто вважає їх “зайвими елементами” в соціумі. Якщо людина вибрала для себе життєву дорогу з наркотиками, значить, вона заслуговує мук і зневаги. Проте, якщо подивитися на проблему очима близької людини, то відразу стає зрозуміло, наркоманія – проблема не тільки залежного, але і його рідних.

Варто поглянути на проблему з точки зору того, що всім людям властиво робити помилки. Якщо людина оступилася, варто допомогти їй стати на шлях виправлення. Адже наркотики дуже легко затягують людину у свої тенета, але вибратися самостійно йому вже не дадуть. Побороти наркотичну залежність самостійно ще нікому не вдавалося. Саме тому залежні люди потребують професійної допомоги працівників реабілітаційних центрів для наркоманів.

Допомога залежним в наркологічному центрі

Сьогодні в кожному великому місті України діють державні наркологічні диспансери та приватні реабілітаційні центри для наркоманів. Їх головне завдання – первинна профілактична робота та лікування людей, які потрапили в залежність від наркотиків. Однак ефективніше курс лікування наркозалежних людей виявляється в стінах приватного центру наркологічної допомоги в Дніпропетровську. Як правило, в анонімних наркологічних центрах працюють колишні наркомани, які знайшли в собі сили не тільки назавжди розпрощатися з наркотиками, а й стати корисними суспільству. Їх авторитет дає надію зневіреним людям, вселяє віру в себе і в свої сили.

Лікування в наркологічному центрі в Дніпропетровську починається з проведення детоксикаційної терапії. Мета даного етапу – усунути всі наслідки застосування наркотичних речовин на фізичному рівні, вивести метаболіти наркотиків з організму. Крім того, призначають хворим і препарати, спрямовані на придушення депресії і стабілізацію психіки, і блокатори опійних рецепторів, які прискорюють розпад отрут і процес їх виведення.

Для зниження ступеня абстинентного синдрому пацієнтам призначають такі процедури:

 • гемодіаліз,
 • плазмаферез,
 • гемосорбцію.

Ресоціалізація залежних

З того моменту, як залежний позбувся мук абстинентного синдрому, усвідомив існування проблеми, в анонімному наркологічному центрі в Дніпропетровську починають анонімний курс реабілітації наркозалежних, в процесі якого, пацієнт центру для наркозалежних, приймає рішення назавжди відмовитися від вживання наркотиків. Клініка лікування алкоголізму і наркоманії проводить реабілітацію та ресоціалізацію з використанням сукупності психотерапевтичних методик: аутогенного тренування, когнітивно-поведінкової терапії, гештальт-терапії , трансактного аналізу і т. Д. Найбільше значення мають тренінги в невеликих групах. Вони дозволяють пацієнтові клініки лікування алкоголізму в Дніпропетровську поглянути на власні проблеми з боку, перейняти позитивний досвід протистояння спокусі, навчитися розпізнавати і висловлювати свої почуття. Групові заняття – тренування перед виходом у зовнішній світ, яка вчить спілкуванню, співпереживанню і взаємодопомозі. Найефективнішою методикою в процесі реабілітації виявляється міннесотська програма “12 кроків” , що припускає роботу з особистістю. Наркоман вчиться справлятися самостійно зі стресами, по-новому будувати відносини з друзями і сім’єю, знаходити радості в простих речах

  Відправляйте заявку на лікування і отримайте знижку 10%
  Я ознайомлений (-a) з політикою конфіденційності та згоден на обробку персональних даних

  У наркологічному центрі допомоги в Дніпрі людина отримує найголовніше – підтримку при адаптації до нових умов життя в здоровому суспільстві.

  Якщо-ж наркозалежний чоловік живе в Києві, то ви можете приїхати з ним на консультацію в реабілітаційний центр наркозалежних в Києві. Фахівці-наркологи та психологи проведуть консультацію, а в разі необхідності залишать залежну людину в стаціонарі.

  Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
  +38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
  або замовте дзвінок , Вам зателефонують!