Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Дніпровському районі Києва

Нарколог сьогодні є одним з найбільш затребуваних медичних фахівців, причина чому – стрімкий розвиток таких важких захворювань, як алкогольна і наркотична залежність. Наприклад, за останні п’ять років на 50% зріс відсоток звернень до даного лікаря пацієнтів у віці 20-27 років, що й не дивно адже сучасні підлітки рано «дорослішають» і стають на небезпечний шлях. Наркотики і алкоголь щорічно забирають тисячі життів, руйнують сім’ї, підштовхують на необдумані вчинки. Найчастіше самостійно впоратися з такими складними психологічними залежностями неможливо. Головне – не втратити дорогоцінний час, вчасно здійснити виклик нарколога і пройти відповідне лікування в наркодиспансері .

Наркологічний диспансер в Дніпровському районі Києва

Ефективне лікування алкоголізму

Алкогольна залежність, на жаль, торкнулася багатьох сімей. Часом нешкідливі застілля поступово переростають в затяжні запої, вийти з яких стає досить важко. Як визначити, що ваша близька людина вже переступила ту межу і вже знаходиться на шляху серйозної залежності від спиртних напоїв? Пропонуємо вам ознайомитися з основними зовнішніми проявами:

 • Доза алкоголю, яка не викликає нудоти і блювоти, постійно збільшується. Надалі така норма просто перестає існувати, так як організм приймає спиртне в будь-яких кількостях.
 • Постійні запої, тривалістю в кілька днів.
 • Поганий настрій і пригніченість до прийняття напою і різька наснага після.
 • Відсутність хорошого апетиту, що особливо можна спостерігати у чоловіків.
 • Прояв абстинентного синдрому, що характерно для другої і третьої стадій алкоголізму.
 • Серед змін у зовнішності можна простежити такі зміни: сухість шкірних покривів, дрібні судини, що лопнули на обличчі, тремор, набряклість обличчя, зміна голосу. Жінки перестають стежити за собою.
 • Якщо спостерігаєте такі ознаки у вашої близької людини – поспішіть звернутися в наркологічний центр. Хворий пройде виведення з запою, загальну інтоксикацію організму і процедури з відновлення уражених органів, а далі йому нададуть допомогу професійні психологи.

Своєчасне лікування наркоманії – можливість повернутися до повноцінного життя

Іншою не менш страшною проблемою сучасного суспільства є наркотична залежність. За даними Всесвітньої доповіді ро наркотики наркоманами є близько 0,6% дорослого населення планети. І, на жаль, ця цифра за останнім часом тільки зростає. Як розпізнати неозброєним поглядом залежність? Ось основні ознаки, які повинні насторожити:

 • Відсутність реакції зіниць на джерела світла.
 • Блідий відтінок шкірних покривів.
 • Повна відсутність апетиту або навпаки надмірне обжерливість.
 • Депресивні розлади, нестабільний психоемоційний стан.
 • Слабкість і нездужання.
 • Неадекватна мова і дивна поведінка.

Запідозрити наркоманію можна і по тому, що в квартирі або будинку стали з’являтися згортки з фольги та паперу, закопчені ложки, упаковки з-під ліків, атрибути для куріння, шприци та інші речі. Пам’ятайте, що запускати наркотичну залежність ні в якому разі не можна, адже вона розвивається стрімко і тягне за собою незворотні зміни в організмі.

Наша наркологічна клініка в Дніпровському районі в Києві здійснює професійне лікування наркотичної та алкогольної залежності. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного пацієнта і допомагаємо здобути перемогу над недугою на психологічному рівні!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!