Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Донецьку

Зіткнувшись з необхідністю відмовитися від наркотиків чи алкоголю, людина проходить кілька стадій: заперечення, гнів (звинувачення оточуючих), пошук компромісу, глибоку тугу і, нарешті, адаптацію – готовність визнати проблему і почати змінювати себе. Якщо спробувати самостійно впоратися з хімічною залежністю, то дійти до останнього пункту буде неможливо. Сила волі алкоголіків і наркоманів надламана, вони не контролюють своїх емоцій і поривів. Тому в сім’ях залежних людей панує обстановка взаємного звинувачення, агресії, відчаю. Алкоголікам і наркоманам потрібні професійні провідники в нормальне життя, які допоможуть хворим людям усвідомити свою проблему, навчать з нею справлятися, дадуть нові орієнтири. Такими провідниками можуть стати лікарі реабілітаційного центру для наркозалежних в Донецьку.

Принципи роботи центру наркологічної допомоги

Реабілітаційний центр для наркоманів в Донецьку на озброєння взяв кілька принципів:

– Добровільність. Тут не можуть примусово лікувати алкозалежного або наркозалежного. Він повинен самостійно прийняти рішення звернутися за допомогою в реабілітаційний центр для наркоманів. Психологи реабілітаційного центру для наркозалежних можуть в бесіді підштовхнути людину на правильний шлях, мотивувати.

– Повна відмова від хімічних речовин. Залежні люди не знають норми. Тому їм не можна навіть випити келих вина з особливої ​​нагоди.

– Ізоляція від звичного середовища. Щоб протистояти спокусам, лікування проводять в тихому, відокремленому місці. Центр наркологічної допомоги в Донецьку є затишний котедж, розрахований на невелику групу людей. Важливу роль має створення терапевтичного середовища: персонал реабілітаційного центру, під час лікування наркозалежності, завжди дружелюбно і з повагою ставиться до пацієнтів, але при цьому обов’язково дотримання встановлених правил.

– Конфіденційність. В анонімному наркологічному центрі в Донецьку пацієнтів не ставлять на облік, як в інших клініках. У зовнішньому світі про проблеми залежної людини ніхто не дізнається, що полегшить повернення до нормального життя.

Як відбувається лікування в реабілітаційному центрі для наркозалежних ?

Лікування в реабілітаційному центрі для наркозалежних

У анонімний наркологічний центр в Донецьку пацієнти часто надходять в жахливому стані «ломки». Тому перше завдання центру – позбавити від абстинентного синдрому, привести фізичний стан організму в порядок. Потім наркомани і алкоголіки проходять комбіновану психотерапію. Основна її гілка – програма для групових занять «12 кроків», ефективно використовується клініками по всьому світу.

Головна перевага клініки лікування алкоголізму в Донецьку полягає в тому, що психотерапевтичні заняття відбуваються в колективі. Таким чином спрощується процес реабілітації наркозалежних і ресоціалізації . Пацієнти постійно відчувають підтримку і розуміння своїх товаришів по нещастю. Клініка лікування алкоголізму стає для них другою сім’єю, яка заново вчить навичкам спілкування, допомагає осягнути категорії добра і зла, підштовхує до самореалізації і саморозвитку. Після такої практики легше повернутися до зовнішнього світу повноцінною, здоровим людиною.

Багато колишніх алкоголіків і наркоманів відзначають, що групові заняття за програмою «12 кроків» допомогли їм знову налагодити контакт зі своїми рідними і старими друзями, знайти роботу і вибудувати відносини в колективі.

Інші способи лікування в центрі наркологічної допомоги: індивідуальні бесіди з психологом, заняття спортом, мистецтвом, організація або відвідування культурних заходів, освіта (лекції, семінари), робота з близькими залежного. При дотриманні всіх правил і рекомендацій наркологічного центру в Донецьку через 6-12 місяців людина скидає окови залежності і відкривається для здорового, повноцінного життя.

Програма лікування і індивідуального одужання в нашій клініці однаково добре підходить, як для наркозалежних з Донецька, так і для жителів інших міст України, тому наркологічний центр в Києві з радістю допоможе всім залежним людям, які звертаються до нас через наш сайт!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!