Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в районі ДВРЗ Києва

Ще зі шкільної лави всі знають про те, якими наслідками можуть бути чреваті наркоманія і алкоголізм. Покалічена життя, родичі, що відвернулися, втрачена кар’єра і в кінцевому підсумку повна соціальна ізоляція. Але тим не менше в’язнями етанолового спирту і заборонених препаратів стає все більша кількість як зрілих людей, так і зовсім юних підлітків. Що штовхає людину піддати такій небезпеці власне життя й обрати згубний шлях?

Причин насправді багато – генетична схильність, бажання влитися в колектив або звернути на себе увагу, що притаманне, наприклад, підліткам. Але ключовою причиною вживання як спиртного, так і наркотиків є тотальна самотність, відчуття своєї непотрібності і меншовартості. Люди, які відчувають себе не в своїй тарілці навіть в компанії близьких друзів або власної сім’ї, не виправдовують надій, терплять постійні невдачі і страждають через це – перші хто, тягнеться за чаркою або наркотичною речовиною. Також, однією з причин таких фізично-психологічних недуг можна назвати низький добробут і відсутність певного роду занять.

Якщо ви запідозрили у свого близького друга/родича або просто знайомого зміни в поведінці, які можуть вказувати на наркоманію або пристрасть до алкоголю – не пускайте справу на самоплив. Своєчасне звернення до нарколога і лікування в реабілітаційному центрі дозволить зберегти життя людини і навіть повернути її до соціально нормального життя.

Наркологічний центр в ДВРЗ

Як проходить лікування?

В цілому, схема лікування алкоголізму та наркотичної залежності схожа. Спочатку організм хворого очищають від токсинів, якщо говорити науковою мовою – проводять детоксикацію. Далі кожному пацієнту призначається підтримуюча терапія. Це потрібно для того, щоб відновити уражені органи і системи. Зв’язка медикаментів залежить від стану пацієнта і специфіки захворювання. Це можуть бути препарати, які спрямовані на підтримку серцево-судинної системи, печінки, нирок, вітаміни, транквілізатора і т.д. Найбільш значущим етапом лікування від наркоманії та алкоголізму є психологічне лікування. Як працює психолог? Він намагається вести розмову спокійно, поступово мотивуючи людини у власному одужанні. Важливо дати зрозуміти хворому його призначення в цьому житті, правильно направити і допомогти соціально адаптуватися.

Зверніть увагу, що «закоренілих» алкоголіків виводити з запою потрібно грамотно і з індивідуальним підходом, адже в іншому випадку можливий летальний результат. Що стосується лікування наркоманії , то перш ніж почати курс реабілітації в наркодиспансері , хворий повинен пройти масу аналізів і обстежень. Це і ЕКГ, і вузькі фахівці, і аналізи на інфекційні захворювання. Таке якнайширше обстеження потрібно для того, щоб побачити повну картину стану організму і правильно підібрати препарати.

Як зрозуміти, що людині потрібна допомога?

Не важливо, від чого залежна людина – від наркотиків чи етанолового спирту. Звернутися за допомогою в наркологічний центр потрібно в будь-якому випадку, адже на кону життя. Які загальні зміни в поведінці можуть свідчити про залежність?

  • Нічим не мотивовані різкі зміни настрою. Від бурхливої ​​радості до повної апатії.
  • Зміни в режимі сну і харчування.
  • Відсутність інтересу до сім’ї/друзів/улюбленого хобі.
  • Раптово з’явилися проблеми з фінансами, особливо у наркоманів.

Зверніть увагу, що це тільки загальні зміни. Якщо заглибитися, наприклад, в алкогольну залежність, то для неї характерна наявність абстинентного синдрому, одутлість особи, синці на обличчі, тремор і т.д. Наркоманам ж притаманне блідість шкірних покривів, хворобливе заживання ран, відсутність реакції зіниць на світло, худоба.

Поспішайте вчасно здійснити виклик нарколога і направити близьку людину на відновлюючий курс в наркологічну клініку в ДВРЗ район Києва !

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!