Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в районі Феофанії Києва

Зіткнувшись з появою в сім’ї наркомана (алкоголіка), насамперед страждають діти, не отримуючи належної уваги від батьків, вони ведуть вуличний спосіб життя, зв’язуються з поганою компанією і стають на злочинний шлях. Тому, якщо ви виявили, що ваша близька людина стала захоплюватися наркотиками (алкоголем) негайно звертайтеся в наш наркологічний центр в Феофанія район Київ , де хворому проведуть ефективне лікування від наркотичної (алкогольної) залежності.

Наркологічний центр в районі Феофанії Києва

Наркоцентр Феофанія

Виклик нарколога необхідно здійснювати, якщо:

 • Людина робиться замкнутою.
 • Спостерігаються різкі перепади настрою.
 • Шкіра обличчя стає блідою, тьмяною, з’являються темні кола під очима.
 • На шкірі видно синці та сліди від уколів.
 • Людина швидко втрачає вагу.
 • З’являються сумнівні знайомі.
 • Починають пропадати цінні речі.Перераховані ознаки, є основними при підозрі на вживання людиною наркотичних речовин, тому після консультації з наркологом вам необхідно негайно доставити наркомана в наш наркодиспансер на лікування.

Початок лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму потрібно починати якщо:

 • Людина перестає контролювати кількість випитого спиртного.
 • Стає агресивною.
 • Після випитого спиртного стає зовсім іншою людиною.
 • Відходить у запої.
 • Починає похмелятися. Алкоголізм починають лікувати тільки після того як людині проведуть виведення (виведення з запою) і очистять організм від токсинів.

Що загрожує наркоманам і алкоголікам, якщо їх не лікувати?

Якщо проблему залишити без уваги, то залежних від алкоголю і наркотиків людей чекає сумна доля. За статистикою, ставши наркоманом в підлітковому віці, людина рідко доживає до сорока років. Основною причиною смерті стає передозування, ВІЛ інфекція, гепатит і насильницька смерть.

Алкогольна залежність, на відміну від наркоманії, розвивається повільно, тому залежність може проявлятися і після 40 років. У людей, що п’ють сильно страждає нервова система, частішає кількість інфарктів, інсультів, відмовляють нирки, і розвивається цироз печінки, що призводить до летального результату.

Наша наркологічна клініка, використовуючи сучасні методи, проводить анонімне лікування будь-якій стадії залежності за доступними цінами.

Проходження лікування в наркологічній клініці

Перший етап лікування наркоманії (алкоголізму) починається з медикаментозного зняття ломки і інтоксикації організму, очищення крові від токсинів і відновлення працездатності всіх внутрішніх органів. Нарколог кожному хворому призначає лікування індивідуально, яке залежить від стажу прийому наркотичних речовин і алкоголю, виду наркотиків і стану здоров’я пацієнта.

Потім з залежними людьми починає роботу психолог, який на рівні підсвідомості мотивує їх на зцілення, вчить справлятися зі стресом, знаходити спільну мову з людьми і правильно вести себе в суспільстві.

При лікуванні наркоманії (алкоголізму) використовується одночасно кілька методів: гіпноз, ароматерапія , трудотерапія, екскурсії, масажі, відвідування тренажерного залу, сауни і басейну.

Наркологічний центр оснащений сучасним обладнанням і комфортними палатами, також є великий парковий дворик для прогулянок на свіжому повітрі.

Відзначимо, що наш реабілітаційний центр стежить за режимом і харчуванням хворих, а також контролює, щоб вони не брали підпільно наркотичні речовини та алкоголь. Лікування проводиться в стаціонарі, з обмеженням відвідувачів.

Психолог нашого центру, проводить роботу по налагодженню відносин колишніх залежних людей з їхніми рідними, що дуже важливо в процесі повного одужання.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!