Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Голосіївському районі Києва

Наркоманія, як і алкоголізм, – це серйозна, що вимагає негайного лікування, хвороба. Люди, що потрапили під залежність настільки згубних звичок, втрачають сім’ї, роботу, стають агресивними і непередбачуваними, готові на будь-які злочини заради грошей, щоб купити чергову пляшку алкоголю або дозу. Лікування наркоманії (алкоголізму) не можна проводити самостійно, тут потрібна допомога кваліфікованого фахівця.

Наркологічний центр в Голосіїві

Звернувшись в наш наркологічний центр в Голосіїві район Київ, ви отримаєте негайну допомогу, а також зможете назавжди позбутися від шкідливої звички, що руйнує життя.

Руйнівна сила наркотиків

Небезпека наркотичних речовин в тому, що вони викликають сильну залежність у людини, руйнуючи не тільки організм, але і особистість. Після першого прийому легкого наркотику, людина отримує певний кайф, спробувавши дурманячу речовину кілька разів, вона остаточно стає залежною. Згодом, слабкий наркотик вже перестає давати моральне полегшення і людина починає приймати більш важкі наркотичні речовини.

У підсумку, хворий заражається СНІДом або гепатитом, поширюючи інфекційні захворювання на своїх партнерів і в підсумку вмирає . Наша наркологічна клініка допоможе швидко позбутися від наркотичної залежності без шкоди для здоров’я, а також дасть можливість хворому відновитися як особистість.

Алкоголь – повільний вбивця

На відміну від наркотиків, алкоголь вбиває повільно. Все починається з невеликих доз спиртного в компанії. Пізніше людина намагається піти від проблем шляхом черговий випитої чарки вина або горілки, поступово втягуючись . Згодом у хворого пропадає інтерес до життя, а виведення (виведення з запою) не дає ніяких результатів. У зв’язку з накопиченням токсинів в організмі від алкоголю у людини починає порушуватися ритм серця, розвивається атеросклероз, відмовляють нирки, розкладається печінка і настає смерть.

Своєчасний виклик нарколога з нашої клініки допоможе не тільки врятувати життя хворому, але і повернути його до нормального способу життя.

методи лікування

Лікування алкоголізму, як і наркоманії, ефективно тільки при проходженні реабілітації, що дозволяє людині переосмислити своє життя, навчитися вести себе в суспільстві, набути впевненості і налагодити взаємини з колегами по роботі і в сім’ї.

Наркодиспансер для позбавлення від наркотичної (алкогольної залежності) використовує:

  • Медикаментозне зняття ломки і алкогольного похмілля.
  • Гіпноз.
  • Ароматерапію.
  • Психотерапію.
  • Масаж.
  • Підшивку.

Також наш реабілітаційний центр оснащений басейном, тренажерним залом, сауною, що дозволяє пацієнтам з комфортом проводити свій вільний час і відновлювати здоров’я.

Досвідчений нарколог постійно спостерігає за хворими, призначаючи тільки індивідуальне лікування, а психолог готовий завжди вислухати і провести додаткову консультацію, щоб пацієнт відчув підтримку і зміг налаштуватися на повне одужання.

Психотерапевт проводить групові та індивідуальні заняття з пацієнтом, а також допомагає близьким хворого налагодити з ним відносини. Групові заняття хороші тим, що пацієнти вчаться спілкуванню, підтримці і розумінню, це надає їм впевненість в своїх силах, мотивуючи на зцілення.

Відзначимо, що в залежності від стажу, не завжди психіка залежної від алкоголю і спиртного людини відновлюється. Тому, саме підтримка близьких людей, допоможе уникнути рецидиву хвороби.

Наш наркологічний центр в Києві оснащений сучасними палатами, під домашню обстановку, а також має затишний зелений дворик, що дає відчуття курортного відпочинку, а не лікарняної атмосфери. Лікування проводиться анонімно.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!