Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в кадетському гаю Києва

Наркозалежність – дуже складна хвороба, яка вражає всі внутрішні органи через згубну пристрасті людини до наркотиків. Наркоманія та її наслідки можуть бути незворотними для організму. Всім відомо що, чим раніше буде розпочато курс реабілітації, тим вище шанс повернути хворого до нормального життя.

Наркологічний центр в кадетському гаю Києва

Лікарі, які працюють в київському наркологічному центрі в районі Кадетський Гай, готові допомогти пройти відновлення як фізичного, так і психологічного здоров’я разом з вами!

Кращі наркологи, реабілітологи , психологи і психотерапевти , консультанти і чергові лікарі залишатимуться на зв’язку 24 години на добу. Саме ці фахівці готові відповісти на всі питання і надати медичну допомогу на першу вимогу. Штат включає в себе тільки досвідчених фахівців з успішною багаторічною практикою лікування алкоголізму і наркоманії.

Реабілітаційний центр обіцяє комфортабельне розміщення, в разі якщо лікування проходить на стаціонарі.

Також серед послуг наркологічної клініки ви можете знайти:

  • Виклик нарколога і виведення з алкогольної залежності на дому.
  • Консультації з провідними фахівцями в будь-який час доби.
  • Лікування за допомогою сучасних технік і медикаментів кращої якості.
  • Психологічна робота з рідними і близькими людьми.
  • Комплексне лікування, яке призводить до успішного відновлення.
  • Повна анонімність і конфіденційність.
  • Цілісна діагностика і досконала очистка організму від наркотиків і інших токсинів.

У цьому наркодиспансері всі пацієнти отримують строго індивідуальний підхід і особисту програму відновлення. Кожен випадок унікальний, і лікарі, розуміючи це, намагаються зробити процес реабілітації максимально безболісним для кожного пацієнта.

Наслідками наркоманії можуть бути такі хвороби як пневмонія, сифіліс, правець. Також наркотики руйнують серцево-судинну систему. Саме тому лікування в наркологічній клініці починається з повної діагностики організму. Коли лікарі розуміють загальний стан пацієнта, починається перший етап реабілітації.

Грунтуючись на діагностиці, кожного клієнта індивідуально підбирається програма дезонтоксикації. Всі нюанси цього курсу обговорюються з фахівцями і рідними людьми пацієнта. Дезінтоксикація проводитися за допомогою кращих медикаментів. Протягом усього періоду очищення організму, хворий знаходиться під наглядом реабілітолога і психолога. Моральна підтримка – важливий етап у відновленні.

Після того як всі хімікати були виведені з організму, наркологічний центр починає роботу з психікою. У реабілітаційному центрі в районі Кадетський Гай психологи вчать життю хворого заново. Бесіди на тему, як важливо жити далі без наркотиків, – лише мала частина тієї роботи, яку проводить фахівець.

Прогулянки на свіжому повітрі, читання художньої літератури, малювання, прослуховування класичної музики допомагають хворим і доповнюють курс

Головна мета психологічної реабілітації – досягти гармонії пацієнта з навколишнім світом, а також домогтися повної відсутності думок і бажання повертатися в стан залежності.

Київський наркологічний центр в районі Кадетський Гай гарантує вам повне відновлення організму. Наркологи, що працюють в цій реабілітаційній клініці, надаватимуть підтримку до тих пір, поки ви будете мати в ній потребу. Саме цей центр наркологічної допомоги покаже вам, що із залежністю можна і потрібно боротися!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!