Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в харківському масиві Києва

Наркоманія і алкоголізм – хвороба, яка вражає не тільки бідні, але і багаті верстви суспільства, руйнуючи сім’ї, взаємини з колегами по роботі, друзями, приводячи до повної деградації людини. Якщо своєчасно не почати лікування, то все закінчується плачевно.

Алкоголік поступово спивається, у нього порушується робота всіх органів, руйнується нервова і ендокринна системи, збивається ритм серця, розвивається цироз печінки, що призводить до летального результату.

З наркоманами справи ще гірше, крім повної деградації особистості, людина стає агресивною, вона готова на все заради дози. Вводячи собі наркотики за допомогою ін’єкцій і ведучи безладний спосіб життя, вони не тільки заражаються ВІЛ інфекцією, але і наражають на небезпеку інших людей. Діти у наркоманів народжуються з патологіями, більший відсоток яких вже заражений СНІДом.

Наркологічний центр в харківському масиві Києва

Наркологічний центр в Харківському масиві (Київ) проводить анонімне лікування наркоманії і алкоголізму, даючи людині шанс знову повернутися в здоровий осередок суспільства.

Нюанси лікування

Одужання повністю залежить від бажання хворого вилікуватися, примусове лікування алкоголізму і наркоманії не приводить до позитивного результату. Тому, якщо ваша близька людина стала залежною від наркотиків або спиртного, постарайтеся переконати її пройти реабілітацію в нашому центрі. Якщо переконання не працюють, то вам допоможе виклик нарколога на будинок, який переконає хворого пройти реабілітацію.

Відзначимо, що існує помилка, що лікування даної проблеми ґрунтується лише на знятті ломки або виведенні (виведення з запою). Це лише тимчасовий «стоп кран», згодом людина знову береться за старе, що ще більше погіршує ситуацію, адже чим більше стаж вживання наркотиків (спиртного) тим більше у людини руйнується психіка, яку допоможе відновити наш реабілітаційний центр .

Способи боротьби з наркоманією та алкоголізмом

Сучасні методики лікування дозволяють не тільки позбавити людину від наркотичної та алкогольної залежності, а й істотно поправити здоров’я. Лікування наркоманії (алкоголізму) краще починати на ранній стадії, поки в організмі хворого не відбулося непоправних змін.

Наша наркологічна клініка використовує тільки сучасні і найефективніші техніки:

1. Підшивка.

2. Гіпноз.

3. Психотерапія.

4. Ароматерапія .

5. Народні методи лікування.

Так як кожен пацієнт індивідуальний, то на підставі обстеження та консультації, нарколог спільно з психотерапевтом підбирає індивідуальне лікування для кожного хворого, враховуючи його психологічний та емоційний стан.

Реабілітація

На першому етапі лікування, наркодиспансер знімає ломку і похмільний синдром у пацієнта за допомогою медикаментів. Відновлює його емоційний фон і виводить токсини з організму, відновлюючи роботу всіх органів.

Потім починається трудомістка робота психолога, яка спрямована не тільки на пацієнта, а й на його близьких людей. Саме психолог допомагає відновити відносини з рідними людьми хворого, вчить їх надавати підтримку, яка грає вирішальну роль в остаточній боротьбі із залежністю.

Часто від наркоманів і алкоголіків відмовляються, з ними не бажають більше мати ніяких відносин, тоді завданням психолога стає навчити пацієнта самостійно справлятися зі своїми проблемами.

Наркологічний центр – єдина установа, в якій нададуть кваліфіковану допомогу залежним від наркотиків і алкоголю людям. Тому, чим раніше ви до нас звернетеся, тим більше шансів на одужання.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!