Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Харкові

На сьогоднішній день проблему наркоманії не можна вважати проблемою однієї конкретної людини, адже вона стосується всього суспільства в цілому. Якщо ви зіткнетеся з такою бідою, в першу чергу згадайте, що це хвороба. Будь-яке захворювання передбачає похід в лікарню, звернення до фахівця, який, володіючи необхідним багажем знань, зможе підібрати ефективне лікування.

Проблема наркоманії з кожним роком зростає все більше і більше, збільшується і кількість центрів наркологічної допомоги. Звернення в наркологічний центр – це перший крок на шляху до одужання.

Діяльність наркологічного центру

Наркоманія – підступний ворог. Якщо з ним неправильно боротися, то він наздожене свою жертву знову, що може привести до фатального результату. Більшість центрів наркологічної допомоги роблять акцент на усунення наслідків вживання наркотичних речовин. Таким чином, коли людина залишає подібну установу, не пройшовши повний курс реабілітації і ресоціалізації , її тяга до вживання проявляється з ще більшою силою. Реабілітація наркозалежних ж дає людині певний набір інструментів, за допомогою яких вдається впоратися зі своїми слабкостями.

  Відправляйте заявку на лікування і отримайте знижку 10%
  Я ознайомлений (-a) з політикою конфіденційності та згоден на обробку персональних даних

  Наша клініка лікування алкоголізму і наркоманії домагається успіху завдяки ефективній психотерапевтичній методиці, використовуваної провідними зарубіжними центрами, – програмі “12 кроків”. Вона універсальна і підходить для боротьби практично з усіма типами залежності. Справа в тому, що будь-яка залежність має коріння в людській душі, а групова психотерапія допомагає відшукати ці коріння і вирвати їх. Проходячи курс реабілітації і ресоціалізації , пацієнти позбавляються від глибоко прихованих особистісних проблем, страхів, комплексів. Стає здоровим не тільки фізично, а й духовно. Такий підхід відрізняє наркологічний центр Харкова “Реванш” від інших.

  Наші переваги

  Повний комплекс послуг

  Анонімність

  Результативність

  Детоксикація

  Виїзд на будинок

  Підтримка 24/7

  Наркологічний центр для наркозалежних в Харкові спеціалізується на лікуванні наркоманії, алкоголізму та ігрової залежності. У своїй роботі ми використовуємо комбіновану методику, враховуючи фізичну і психологічну складові людини, тому можемо гарантувати ефективність і довгостроковий результат.

  Будучи анонімним наркологічним центром, робимо все можливе для створення комфортної і позитивної атмосфери. Важливо, щоб пацієнти реабілітаційного центру для наркоманів перебували під цілодобовим наглядом фахівців. Тому початковий етап реабілітації передбачає повну ізоляцію і приміщення в стаціонар закритого типу. Можливо, хтось скаже, що такий метод є негуманним. Однак це робиться для того, щоб повністю відрізати доступ до наркотиків і надати необхідний спектр дій для усунення психологічної тяги до наркотичних речовин.

  Наркологічний завжди готовий простягнути руку допомоги

  Наркологічний центр допомоги – це ефективний засіб в боротьбі із залежністю. Тут людина проходить певні етапи, які сприяють формуванню нової особистості, з новими звичками і характером, які дозволяють відмовитися від старого способу життя. Більшість колишніх пацієнтів анонімного наркологічного центру, сьогодні займають гідне місце в суспільстві, живуть повноцінним життям і мають щасливі сім’ї.

  Також як і в Харкові, наш центр реабілітації наркозалежних в Києві пропонує анонімне лікування наркоманії і алкоголізму. У столиці України наш центр обладнаний всім необхідним для ефективного одужання залежних людей, що надходять до нас на стаціонар.

  Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
  +38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
  або замовте дзвінок , Вам зателефонують!