Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в районі корчувате Києва

Сучасне суспільство страждає від серйозного захворювання – наркоманії та алкоголізму. Лікування наркоманії (алкоголізму) може бути успішним, в разі якщо сам хворий прагне до зцілення, примусове лікування зазвичай дає лише тимчасовий результат.

Переконати наркомана (алкоголіка) в проходженні реабілітації допоможе нарколог. Краще здійснити виклик нарколога на будинок з нашого центру. Завдяки своєму величезному досвіду роботи з залежними людьми, він зможе переконати людину пройти лікування.

Наркологічний центр в районі Корчувате Києва

Небезпека наркоманії та алкоголізму

Небезпека наркотичної залежності в тому, що людина миттєво втягується і більше не в силах стримувати себе. Часто наркомани помирають від передозування, а також від інфекційних захворювань: СНІД і гепатит. Хвороби, отримані через кров, вони передають іншим людям шляхом незахищеного статевого акту і ін’єкцій, від чого часом страждають здорові люди. Виправити ситуацію допоможе наш наркологічний центр в Корчувате район Київ , який виліковує будь-які види наркотичної залежності.

Алкоголізм, по праву можна назвати «повільним вбивцею». На початковій стадії алкоголізму, він перестає контролювати кількість випитого алкоголю, потім у нього розвивається сильний похмільний синдром. Пізніше хворий йде в запої, спочатку по кілька днів, потім по кілька тижнів. Остаточна стадія алкогольної залежності розвивається в той момент, коли людина не може прожити і дня без алкоголю. Все це призводить до цирозу печінки, відмови нирок і серцевих нападів, що призводить до смерті.

Наша наркологічна клініка гарантує швидке одужання від алкоголізму і наркоманії з мінімальним ризиком виникнення рецидиву.

Техніка лікування наркоманії

Термін лікування наркоманії залежить від типу прийнятого наркотику і стажу наркоманії. Лікування проводиться з використанням основних методик:

  • Медикаментозна. Застосовується на першому етапі. Препарати, що вводяться, дозволяють зняти ломку, нормалізувати сон і поправити здоров’я пацієнта.
  • Очищення крові, прибирає залишки токсинів з організму хворого.
  • Психотерапія, дозволяє на психологічному рівні викликати у хворого відразу до наркотиків. Для деяких пацієнтів застосовується гіпноз.
  • Ароматерапія , добре знімає стрес і дозволяє розслабитися.

Крім цього, наркодиспансер практикує додаткові способи лікування наркоманії: трудотерапія, групові заняття з колишніми наркоманами, фізіотерапія та інші техніки.

Методи лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму проводиться такими ж методами, як і зцілення від наркоманії. Але в деяких випадках, щоб уникнути підпільного вживання алкоголю під час лікування, пацієнту вшивають спеціальну капсулу з медпрепаратом. При вживанні невеликої кількості спиртного у хворого розвивається сильна нудота, блювота і запаморочення, поступово виробляється відраза до алкоголю.

Починається лікування від алкогольної залежності після того, як пацієнту проведуть виведення (виведення з запою) і очистять кров від токсинів.

Тривалість лікування

Лікування наркотичної та алкогольної залежності суто індивідуально, але в цілому наш наркологічний центр поділяє його на кілька етапів:

1. Підготовчий етап триває від 3 до 6 тижнів.

2. Реабілітація: адаптаційний період – півтора місяці, інтеграційний період – від двох до трьох місяців, період стабілізації – три місяці.

3. Ресоціалізація триває від трьох до шести місяців.

Реабілітаційний центр ставиться серйозно до виліковування залежних від алкоголю і наркотиків людей, тому робить все можливе, щоб повернути їх в здоровий осередок суспільства, назавжди позбавити від хвороби, по максимуму відновити їхнє здоров’я і навчитися самостійно вирішувати свої проблеми і виходити з стресових ситуацій не повертаючись до згубних звичок.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!