Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Кругликах

Наркотична залежність – глобальна проблема сучасного суспільства

Наркотики – небезпечні препарати, які зруйнували життя вже далеко не одній людині. Щорічно жертвами наркоманії стають тисячі молодих людей і підлітків. Наркотична залежність повністю поглинає особистість, вбиває не тільки фізичне, а й психологічне здоров’я, відрізає від сім’ї і друзів, змушує робити необдумані вчинки. Наркомани, також, знаходяться в першій групі ризику по таких захворювань, як ВІЛ і гепатит.

Наркологічний центр в Кругликах

Побороти хворобу самостійно і повернутися до нормальної життєдіяльності – неможливо, особливо у випадках ін’єкційної залежності. Врятувати хворого зможе тільки своєчасне звернення в наркологічний диспансер.

Причини розвитку наркотичної залежності

В цілому, розділити фактори, які є причиною наркоманії можна розділити на три групи:

 • Фізіологічні. Пов’язані в першу чергу з особливостями організму людини. Сюди ж відносять генетичну схильність, адже як показують дослідження, діти, в сім’ях яких вживали наркотики, в шість разів більше схильні до розвитку цієї недуги. Також, вживання препаратів в медичних цілях здатне викликати сильну залежність.
 • Психологічні. Часто в небезпечну гру зі здоров’ям і життям підштовхують невдачі на роботі, неприємності в сім’ї, душевні травми або просто відчуття неповноцінності. Такі люди шукають розраду і почуття задоволеності в дозі.
 • Соціологічні. Дані фактори в більшій мірі стосуються незміцнілої психіки підлітків. Часто, щоб стати частиною компанії і завоювати повагу – діти вирішуються на такий вчинок, як вживання наркотику. Також, важливу роль відіграє і те, в якому світі підносяться наркотики в суспільстві, в якому живе людина. Наприклад, в деяких культурах жування листя коки – це невід’ємна частина культури.

Як визначити наркоманію за зовнішніми ознаками?

Кажуть, що наркомана можна визначити по особливостям в одязі. Довгі рукава і штани навіть в жарку погоду – це далеко не вирішальний фактор, за яким можна розпізнати дане серйозне захворювання. В першу чергу вас має насторожити:

 • Зіниці, які не реагують на джерела освітлення.
 • Суха і бліда шкіра.
 • Виснаження.
 • Різкі перепади настрою: від повної апатії до надмірної активності та наснаги.
 • Напади психозу, агресії.
 • Втрата апетиту або навпаки обжерливість .
 • Сонливість.
 • Залежно від уживаного препарату можуть, також, спостерігатися такі симптоми, як втрата пам’яті і орієнтації в просторі, галюцинації та дивні/необдумані вчинки.

Лікування наркотичної залежності

Реабілітаційний центр «Реванш» проводить якісне і професійне лікування наркозалежних. В першу чергу наші фахівці здійснюють інтоксикацію організму хворого – медикаментозним способом виводять всі накопичені токсини і шлаки. Далі залежному проводять підтримуючу терапію, яка дозволяє поступово відновити уражені органи і системи, повернути їх до нормального функціонування.

Важливою частиною лікування наркоманії є психологічна реабілітація. Ми не утримуємо наших пацієнтів насильно в клініці , але ведемо розмову таким чином, що людина самостійно мотивується у власному зціленні. Психологи надають потужну підтримку на протязі і всього процесу відновлення, так як саме залежність на психологічному рівні є найбільш сильною.

Наш наркологічний центр в Кругликах – це ефективна допомога людям, що потрапили в складну життєву ситуацію!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!