Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Києві

Статистика смертності від наркоманії

Звичайно, страшно коли в родині трапляється нещастя під назвою наркотик. Життя з такою людиною стає нестерпним. Всі, близькі і рідні наркомана намагаються відкрити йому очі на існуючу проблему, проводять роз’яснювальні бесіди, але всі зусилля виявляються марними. Наркоман живе в своєму сюрреалістичному світі, і достукатися до нього неможливо. У деяких випадках наркоман може почути іншу людину яка пройшла, вживала наркотики і зуміла від них відмовитися. Але повноцінно такий діалог може вестися тільки в стінах наркологічного центру. На сьогоднішній день це єдиний, дійсно дієвий спосіб лікування наркоманії.

Переваги наркологічних центрів Реванш

Допомога для алкоголіків та наркоманів у наркологічному центрі

Найчастіше, що б допомогти близькій людині, що потрапила в мережі наркотиків, рідні використовують всі методи. Возять по бабках, дідам, кодуванням. Але всі ці способи малоефективні. У лікуванні наркоманії важливий комплексний підхід. Ви повинні бути готові до того, що лікування не буде швидким. Для повного одужання необхідно пройти всі етапи лікування і реабілітації пацієнта.

Ключові етапи лікування наркоманії:

 • Детоксикація
 • Реабілітація
 • Соціалізація

Важливо пам’ятати, що це три кити одужання і вони всі важливі. Виключивши один з пунктів, ви різко скорочуєте шанси на порятунок людини від наркотиків.

Клініка Реванш надає допомогу наркозалежним по всій Україні. Маючи колосальний досвід в лікуванні наркоманії, ми зібрали навколо себе кращих фахівців в цій області, і це дає нам право стверджувати, що ми гарантуємо результат за умови дотримання всіх рекомендацій. Наркозалежний отримує довічну підтримку поза стінами клініки, йому завжди нададуть допомогу і допоможуть порадою у важкій ситуації.

Як проходить лікування в наркологічному центрі

Тепер зупинимося на лікуванні більш докладно. Як говорилося вище, реабілітаційний центр наркозалежних в Києві лікування проводить в три етапи:

1

Детоксикація

За допомогою медикаментозних препаратів наркомана позбавляють від синдрому ломки. Його організм очищається від наркотиків і продуктів розпаду. Введення абсорбуючих препаратів відбувається під суворим наглядом лікаря нарколога з дотриманням необхідного дозування. Після періоду детоксикації може помилково здатися, що наркоман здоровий і подальше лікування не має сенсу, але це не так. Наркотик руйнує не тільки організм наркомана. Він щільно засів в його мозку. І саме з цієї причини відбуваються зриви

 
 
2

Реабілітація

У цей період з наркозалежним працюють психологи. Їх завдання виявити ситуацію яка виступає тоталізатором захворювання і запобігти зриву надалі. Пацієнт вживав наркотик довгий час і його мозковий центр націлений на речовину. Він ще не усвідомлює наскільки його проблема небезпечна для життя. Для того, що б до пацієнта прийшло це розуміння проводиться робота в групах. Де за допомогою особистого спілкування наркомани усвідомлюють, що їхнє життя підпорядковане залежності, а існує й інше життя більш плідне і не позбавлене ​​радості

3

Соціалізація

Усвідомивши своє становище і пройшовши курс терапії наркозалежний готується до повернення в соціум. Він переглянув своє ставлення до наркотиків і готовий почати нове життя. І передати свій досвід іншим людям, що видужують.

 
 

Поступаючи до нас на лікування, наркоман перебуває в стані ворожості до всього світу і впевнений, що світ ворожий до нього.

Поступово ця ситуація вирівнюється. У клініці він зустрічає усміхнений персонал і комфортну обстановку. Розміреність життя заспокоює його і поступово він приходить в норму.

Міський наркологічний центр в Києві для лікування наркоманії використовує передові методики, що зарекомендували себе в усьому світі.

Перевірені методи лікування залежностей

І інші методи покликані надати допомогу в лікуванні проблеми наркотичної залежності.

Основні напрямки лікування

Лікування від алкоголізму та наркоманії

У Києві та в Україні на сьогоднішній день існує безліч видів наркотиків. Як правило, наркомани, починають з більш легких наркотиків, поступово підвищуючи дозування і пробуючи все більш сильно діючі препарати. Тобто людина вживає кілька видів наркотиків. Наркологічний центр допомагає впоратися з усіма видами залежностей.

У Києві та в Україні на сьогоднішній день існує безліч видів наркотиків. Як правило, наркомани, починають з більш легких наркотиків, поступово підвищуючи дозування і пробуючи все більш сильно діючі препарати. Тобто людина вживає кілька видів наркотиків. Наркологічний центр допомагає впоратися з усіма видами залежностей.

Безумовно краще розпізнати проблему на ранніх стадіях, але не варто впадати у відчай і в тому випадку якщо ви зіткнулися з наркоманом зі стажем.

До кожного залежного потрібен індивідуальний підхід.

Поширені види залежностей:

1

Спайс. Суміші для паління

До недавнього часу вважалися нешкідливими, але більш детальне дослідження показало, що наркотик викликає незворотні зміни в головному мозку

 
 
2

Кокаїн

Незважаючи на своє гламурне забарвлення наркотик здатний перетворити життя на справжній кошмар. Проблеми з серцем і шкірою це тільки вершина айсберга

3

Амфетамін

Звикання настає дуже швидко. Викликає сильну ломку і думки про суїцид

 

Як проходить реабілітація

Київський наркодиспансер оснащений всім необхідним для одужання:

Допомога наркозалежним у наркоцентрі
 • На ресепшені вас зустріне привітний адміністратор, допоможе розміститися і відповість на всі питання, що цікавлять.
 • Затишний хол, прикрашений квітами. Лікарня скоріше нагадує комфортний санаторій
 • Палати з усіма зручностями і свіжим ремонтом. У палаті є все необхідне ліжко, тумбочка, шафа і телевізор з кондиціонером.
 • Кухня зі всім необхідним посудом, холодильником і мікрохвильовою піччю. Для приготування їжі на кухні передбачена електрична піч та електрочайник

Адреса та контакти наркологічного центру

Звернутися до нас у вас є можливість за адресою:

 • Україна місто Київ
 • вулиця Тираспольська, 46 Б
 • +38 (066) 240-22-44
 • netzavisimosti5@gmail.com

Первинна консультація
40 хвилин
безкоштовно
Амбулаторне лікування
день
від 600 грн
Стаціонарне лікування
доба
від 1 200 грн
Лікування абстиненції - виведення із запою, позбавлення залежності від психоактивних речовин та наркотиків від 3 до 10 днів
доба
від 1 200 грн
Консультація – необхідна регулярна процедура у процесі лікування, психотерапія, психокорекція, психоаналіз
1 година
500 грн
Реабілітація алкозалежних, наркозалежних, (стаціонар та ізоляція)
1 міс
від 5 000 грн
Психотерапевтичне кодування (алкозалежних)
1-2 дні
від 3 500 грн
Медикаментозне (хімічне) кодування алко- та наркозалежних
1 день
від 4 000 грн
Ресоціалізація
1 міс
від 4 000 грн
Детоксикація. Процедура займає від 3 до 5 днів
1 день
від 1 200 грн
Післялікувальна підтримка
безкоштовно
Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!