Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в лісовому районі Києва

Наркоманія – серйозна хвороба, яка руйнує особистість людини, взаємини в сім’ї з друзями, людина стає непередбачуваною і здатна навіть на вбивство заради чергової дози.

Наркологічний центр в Лісовому районі Києва створено для того, щоб рятувати людей від наркотичної залежності і повертати їх в здоровий осередок суспільства.

Наркологічний центр в лісовому районі Києва

Як помітити, що людина почала вживати наркотики?

Те, що людина починає вживати наркотики, не відразу помітно. Як правило, пристрасть до наркотиків розвивається найчастіше в підлітковому віці. Саме в цей період підлітки починають відвідувати нічні клуби, дискотеки, спілкуватися з різними людьми, які, на жаль, не завжди ведуть здоровий спосіб життя. Звичайно ж, не всі стають наркоманами, але багато, спробувавши хоч раз кайф від наркотичної речовини, починають приймати її регулярно, не помічаючи швидкого розвитку залежності.

Виклик нарколога слід робити в разі, якщо:

  • Товариська людина стає замкнутою.
  • Є наявність агресії.
  • З будинку починають пропадати цінні речі.
  • Людина приходить додому зі скляними червоними очима.
  • У підлітка з’являються підозрілі друзі, коли зі своїми колишніми знайомими він припиняє спілкування.

Наша наркологічна клініка допоможе повністю позбутися від залежності до наркотиків і допоможе колишньому наркоману налагодити відносини з близькими йому людьми.

Програма лікування наркоманії і алкоголізму

Наш наркодиспансер лікує не тільки наркотичну, а й алкогольну залежність. Використовуються сучасні методики, серед яких виділяють:

  • Гіпноз – техніка заснована на впливі на підсвідомість людини і виклик у неї негативних почуттів, при асоціації з наркотиками і алкоголем.
  • Лікування алкоголізму ефективно при методі підшивки, коли пацієнтові вводять лікарську речовину, що діє від шести до дванадцяти місяців і виклик відразу до алкоголю шляхом сильної інтоксикації організму при прийомі спиртного навіть в невеликих кількостях.
  • Психотерапія передбачає роботу психолога з пацієнтами, допомагаючи їм усвідомити всю глибину проблеми, оцінити ситуацію, переглянути свій неправильний спосіб життя і набути впевненості в собі і своїх силах.

Відзначимо, що перш ніж почати лікування алкоголізму, необхідно виведення(виведення з запою), а для наркоманів – зняття ломки. Процес лікування починається після відновлення організму і виведення з нього токсинів і важких металів, що з’явилися в результаті зловживання спиртних напоїв і прийому наркотичних засобів.

Перший крок до зцілення

Головною умовою лікування є добровільна згода пацієнта, а саме його бажання повернутися до здорового способу життя. Якщо вмовляння рідних і близьких не допомагають, то переконати хворого пройти реабілітацію в нашому центрі допоможе нарколог .

Скільки часу займає лікування

Кожна людина індивідуальна, тому лікування наркоманії може тривати від двох місяців і до року, все залежить від стажу і виду наркотичних речовин, що вживаються пацієнтом.

Після реабілітації важливу роль для наркомана (алкоголіка) відіграють взаємини з сім’єю, тому щоб уникнути рецидиву хвороби наш психолог проводить бесіду з родичами пацієнта, навчаючи їх надавати підтримку і розуміти фобії хворого. Наш наркологічний центр оснащений сучасними палатами, в них себе пацієнти відчувають затишно і комфортно, як вдома, що сприяє швидкому одужанню. Кваліфіковані співробітники кожного пацієнта надають необхідну медичну допомогу, а досвідчені психологи дозволяють відновити емоційний та психологічний стан.

Наш наркодиспансер гарантує повну анонімність своїх пацієнтів, тому після реабілітації людина може не боятися того, що про його проблеми дізнаються на роботі або в колі знайомих.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!