Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Луганську

Наркологічна клініка Реванш допомагає людям з алкогольною та наркотичною залежністю. Позбавлення організму від отруйних речовин з подальшою реабілітацією для закріплення лікувального ефекту.

Клініка лікування алкоголізму і наркоманії практикує зарубіжну програму «12 кроків», яка працює з душею людини і спрямована на реабілітацію наркоманів і алкоголіків.

Етапи лікування в наркологічному центрі

Наркологічний центр в Луганську

При лікуванні наркоманії або лікуванні алкоголізму, пацієнт починає усвідомлювати свої проблеми і наслідки деструктивної поведінки. У нього з’являється мета – виправити помилки і допомагати іншим людям видужувати. Разом з цим, людина позбавляється від комплексів і психологічних проблем.

Перевага програми в тому, що клініка здійснює не тільки детоксикацію організму від наркотиків, але і змінює спосіб життя людини: захищає від оточення і зовнішнього середовища, що спровокували залежність. Подібна ізоляція може тривати більше року, але результат себе виправдовує – 80% пацієнтів перемагають залежність.

Три моменту, що сприяють виникненню залежності:

  • позитивний ефект від вживання наркотичних речовин та алкоголю (відчуття легкості, радості, зникнення болю);
  • доступність алкоголю і наркотиків;
  • відсутність стримуючих чинників – інтересів, життєвих цілей, сенсу існування.

Останній пункт грає вирішальну роль, тому що без нього абсолютно все ми потрапляли б до групи ризику виникнення залежності. Мета, яку ставлять перед собою сучасні клініки лікування алкоголізму в Луганську – мотивувати людину, пробудити в ній інтерес до світу, здорові амбіції. Одного медикаментозного лікування, що рятує від болю «ломки» – мало. Потрібно дати людині причину відмовитися від подальшого вживання наркотику або алкоголю.

Наркологічний центр в Луганську: Принцип роботи

Умови проживання:

  • світлий хол для зустрічі гостей;
  • вітальня для спілкування і зборів;
  • кімната для занять груповими тренінгами;
  • спальня з власним ліжком, тумбочкою, шафою для одягу;
  • кухня з холодильником, електроплитою, мікрохвильовою піччю;
  • спортивний куточок для відпочинку: стіл для настільного тенісу, шахи, шашки;
  • санвузол: ванна, душові кабінки, пральна машина;

Всі кімнати щодня прибираються і дотримуються необхідні гігієнічні норми.

Наркологічний центр в Луганську - СпальняНаркологічний центр в Луганську - КухняНаркологічний центр в Луганську - СпальняНаркологічний центр в Луганську - Ванна

Наркологічний центр в Луганську - ХолНаркологічний центр в Луганську - Кабінет

У наркологічному центрі в Києві, як і в Луганську, створені всі умови для одужання від таких хвороб, як наркоманія і алкоголізм. Ви зробите перший крок до одужання, коли відвідаєте наші наркологічні центри, в якому б місті України ви не знаходилися!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!