Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в микільській слобідці Києва

Наркологічний центр на Микільській Слобідці

Наркоманія і алкоголізм – одні з найпоширеніших видів залежностей. Епідемія 21 століття поглинає все більшу кількість людей. Люди, які залежать від наркотиків, не усвідомлюють, що можуть не прокинутися. Щорічно від наркотиків вмирають 10-12 тисяч людей. Найстрашніше, що це число зростає. Наркотична залежність – захворювання, яке можна і потрібно лікувати.

Наркологічний центр в Микільській Слобідці, в місті Київ – спеціальна установа, яка спеціалізується на виведенні людей з різних видів залежності. Лікарі, що працюють в центрі, допоможуть впоратися з наркотичною та алкогольною пристрастями.

Наркологічний центр на Микільській Слобідці

Наркологічна клініка може запропонувати своїм пацієнтам лікування із застосуванням сучасних медикаментозних методів, а також тут нададуть психологічну допомогу і підтримку всім, хто її потребує.

Бригада лікарів, які працюють в цьому реабілітаційному центрі, включає в себе наркологів, психологів, соціальних працівників, консультантів з залежності, психотерапевтів і реабілітологів. Завдяки великій кількості кваліфікованих фахівців, лікарі готові надати негайну допомогу в будь-який час доби.

Керівництво клініки робить все можливе, щоб пацієнти почували себе комфортно, проходячи лікування під наглядом професіоналів. При зверненні в наркодиспансер ви можете отримати:

  • Поглиблену діагностику організму.
  • Можливість лікування амбулаторно або на стаціонарі.
  • Невідкладну медичну допомогу, виклик нарколога, виведення з запою на дому.
  • Індивідуальний підхід і програму наркологічної допомоги, яка надається кожному клієнту.
  • Психологічну підтримку в будь-який час.
  • Надання будь-яких медичних послуг на першу вимогу.
  • Консультацію з родичами і близькими.

Як відомо, лікування наркотичної залежності вимагає планомірного комплексного підходу.

Будь-яка недбалість може звести нанівець всі попередні зусилля. Тому так важливо починати лікування поступово. Саме в цьому центрі процедура позбавлення від залежності буде проходити в кілька етапів.

Всі ми знаємо, що перший крок до вирішення проблеми – це її усвідомлення. Завдяки цілодобовому сервісу ви завжди можете зателефонувати в клініку за консультацією з психологом або за резервацією місця. Вам завжди готові надати психологічну допомогу або дати пораду.

При надходженні в центр, штат лікарів працює з психікою хворого, а також починається процес зняття ломки. У будь-якої людини, яка вживала будь-якої препарат тривалий час, буде звикання. Кожна людина індивідуальна, тому тривалість очищення організму прописується строго індивідуального для кожного клієнта на підставі попередньої діагностики. Детоксикація проводиться медикаментозно .

Далі йде реабілітація, яка спрямована на поліпшення фізичного і психологічного стану. Наркозалежного вчать жити без наркотиків, а також показують наскільки прекрасний світ без вживання препаратів і залежності. Робота з психологом гарантує відновлення психіки і відмову від згубних речовин назавжди. Фахівці займаються розвитком дрібної моторики, читанням, прослуховуванням класичної музики разом з пацієнтами.

Саме київський реабілітаційний центр в Микільській Слобідці допоможе пройти шлях одужання від початку і до кінця максимально безболісно. Саме ця клініка подарує вам нове життя, життя, в якому немає залежностей!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!