Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в оболонському районі Києва

З проблемою наркоманії людство зіткнулося багато століть назад. Вживання алкоголю і наркотиків призводило до катастрофічних наслідків у вигляді цілого ряду хвороб і ранньої смертності.

Небезпеки впасти в залежність схильні люди з різних верств населення – від самих соціально неблагополучних, і до верхівки соціальних сходів. Сучасні реалії такі, що і дорослі, і молодь, і навіть діти часто страждають від різних залежностей.

Наркологічний центр в оболонському районі Києва

Рання діагностика – запорука успіху

Чим раніше виявлена проблема, тим більша ймовірність успішної боротьби або навіть повного позбавлення від неї. Спілкуйтеся частіше зі своїми близькими людьми і дітьми, і тоді ви зможете виявити навіть найперші, непомітні для сторонніх, симптоми. До них можна віднести такі , як:

  • Відчуженість. Людина стає менш товариською з рідними, закривається.
  • Зміна кола спілкування. Розрив зв’язків зі старими друзями і знайомими і появи нових, не завжди приємних, знайомств.
  • Різкі зміни поведінки і коливання настрою від надмірно веселого, до пригніченого або навіть депресивного.
  • Зовнішній вигляд ставати менш охайним. М’ятий, не свіжий одяг, менш ретельне дотримання особистої гігієни.
  • Зміни апетиту – людина починає менше їсти або навпаки, відчуває напади «вовчого голоду». Також її може мучити спрага.
  • Людина ховає очі. Наркомани знають, що їх можуть видавати надмірно звужені або розширені зіниці.
  • Шкіра стає блідою, сухою і виснаженою. Людина починає виглядати старшою за свої роки.

Помітивши наявність навіть кількох з цих ознак, варто задуматися про звернення за допомогою в спеціалізований наркологічний центр. Існує також ряд медичних симптомів і ознак, які вкажуть на наявність залежності, але провести точну діагностику може тільки досвідчений нарколог .

Уже багато століть лікарі і вчені в усьому світі шукають ефективні засоби і способи лікування наркозалежних, але поки нічого дієвіше комплексного підходу в лікуванні в умовах стаціонару не винайдено. Тому своєчасне звернення до наркодиспансеру зможе зберегти здоров’я, а можливо і врятувати життя людині, яка впала у залежність від алкоголю або наркотичних речовин.

Наркологічний центр в Оболонському районі Києва має в своєму розпорядженні ультрасучасне устаткування і найбільш досвідчених фахівців в цій сфері. Тут надають послуги консультування, лікування наркоманії, лікування алкоголізму, виведення з запою, виклик нарколога на будинок. Маючи величезний досвід в лікуванні залежностей, центр надасть вам повний комплекс послуг на найвищому рівні, і ви гарантовано отримаєте найкращий результат.

Чим можна допомогти під час курсу лікування?

Підтримка близьких і рідних дуже важлива для людини, яка встала на курс позбавлення від смертельно небезпечних залежностей. Важливо оточити її турботою і розумінням. Адже те, що вона знайшла у собі сили звернутися за допомогою, вже говорить про прояв неймовірної сили волі. Не варто дорікати людину в її хворобі – вона, звичайно, зробила колись помилку, спробувавши наркотики, але безумовно, не хотіла опинитися в такому важкому становищі.

Крім того, варто звернути особливу увагу на причини, які привели до «першої пробі». По можливості слід захистити людину від впливу цих факторів, щоб уникнути зривів в програмі лікування. Якщо людина сама не знає причин, то допомогти визначити їх зможуть досвідчені психологи реабілітаційного центру . Тісна взаємодія хворого і його близьких з фахівцями наркологічної клініки, є серйозною підмогою в позбавленні від залежностей назавжди.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!