Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Одесі

Коли хтось із членів сім’ї страждає від наркозалежності , то це здається трагедією. З наркоманом намагаються проводити бесіди, домовитися, погрожувати, тиснути на жалість, але всі ці засоби абсолютно неефективні. Наркотична залежність підступне захворювання, вона змінює свідомість і особистість наркомана. І тільки розмова тут не допоможе. З цієї причини такого роду дії не приносять належного ефекту. Поступово від наркотику починає страждати вся сім’я. Ні, члени сім’ї не стають наркоманами, але вони перетворюються в співзалежних. Відносини в родині міняються. У родичів є єдина можливість переломити ситуацію і допомогти наркозалежному. Необхідно тільки зробити перший крок і у вас все вийде. Звернувшись в Наркологічний центр «Реванш» в Одесі, ви даєте шанс не тільки наркоману, а й самим собі. Шанс на нормальну і тверезе життя.

Наркологічний центр в Одесі

Переваги наркологічних центрів Реванш

Реабілітаційний центр наркозалежних в Одесі «Реванш» відноситься до передових клінік України. Тут поряд з центрами Києва застосовуються передові технології в рішенні проблем наркоманії.

 • У реабілітаційному центрі для наркозалежних в Одесі працюють висококваліфіковані фахівці наркологи, анестезіологи, психологи і психотерапевти. Поряд з іншими фахівцями в області лікування наркоманії, вони допомагають хворому справитися із залежністю і подолати згубну тягу до наркотику.
 • У наркологічному центрі Одеси успішно застосовуються нові методи детоксикації організму хворого, що допомагає легше вийти зі стану ломки. Всі процедури детоксикації проводяться під наглядом лікаря нарколога.

Проблема в тому, що існує безліч способів лікування наркоманії, але варто пам’ятати, що єдино дієвим є лікування в стаціонарі.

Тільки тривале лікування і подальша соціалізація можуть гарантувати результат і не повернення до звичного способу життя.

Ситуація така, що психіка наркомана вразлива, бесіда не допомагає і повертаючись в звичне середовище, не будучи підготовленим, він не може протистояти спокусі першої дози і все повертається на круги своя.

Етапи і методи лікування в наркологічному центрі

Приймаючи рішення про приміщення хворого в наркологічний центр, не зайвим буде знати про етапи лікування наркозалежності.

 • Перше, що потрібно зробити, це записатися на консультацію. Під час, якої лікар визначає ступінь залежності і тривалість прийому препаратів.
 • Детоксикація. Ця процедура покликана очистити організм наркомана від наркотика і продуктів розпаду. Полегшити ломку. І повернути організму здатність нормально функціонувати.

Завдяки цим етапам з наших стін виходить здорова особистість. Людина знає про свою проблему і усвідомлює її.

Це допомагає протистояти спокусі і відмовитися від прийому наркотиків в подальшому.

Людина не залишається 1 на 1 з проблемою. У неї є підтримка. Вона завжди може звернутися за допомогою і отримати пораду щодо правильності своїх дій.

У клініці впроваджено всі передові методи лікування наркоманії. Лікування призначається кожному пацієнту індивідуально тільки після ретельного обстеження лікаря.

Це допомагає підібрати дієвий спосіб лікування і запобігти рецидиву хвороби.

Методи, що застосовуються в реабілітаційному центрі в Одесі.

 1. Кодування медикаментозне
 2. Кодування лазерне
 3. Кодування за методом Довженка
 4. Гіпноз
 5. Лікування із застосуванням психотропних препаратів.

Які залежності лікуємо

Наркологічний центр в Одесі допомагає впоратися з усіма видами залежностей.

 • Токсикоманія. Вид наркоманії поширений в середовищі підлітків. При вживанні токсичних речовин гинуть клітини головного мозку. Відбувається руйнування печінки. Якщо вчасно не почати лікування, тоді наслідки можуть бути незворотними.
 • Амфетамінового залежність. Викликає серйозні порушення в роботі органів. Виникає сильна ломка. Думки про суїцид. Лікується в умовах наркоклініки і виробляється нове ставлення до амфетаміну.

Ми перерахували деякі види наркотичних залежностей. У наркологічному центрі ми стикаємося з набагато більшими різновидами наркотиків. Також наркомани можуть вживати нескольно видів наркотиків. У цих випадках ми також надаємо допомогу.

Головне вчасно розпізнати хворобу і почати її своєчасне лікування.

Якщо ви помітили у кого-то зі своїх близьких ознаки вживання наркотиків, тоді не варто пускати ситуацію на самоплив. Чим раніше ви звернетеся в клініку, тим меншої шкоди буде завдано організму наркомана і, тим вище його шанси повернутися до нормального життя.

Київський наркологічний центр, також як і одеський, завжди готовий надати кваліфіковану та анонімну допомогу в лікуванні наркоманії і алкоголізму. Для цього в Києві створені всі умови для одужання залежних людей.

Умови проживання в центрі

 1. Ресепшн. На ресепшені працюють приємні, усміхнені і товариські консультанти. Вони допоможуть з оформленням необхідних для приміщення в стаціонар документів, а так само дадуть відповідь на всі питання.
 2. У спальнях ми створили комфортну і домашню обстановку. Тут ми передбачили все для комфортного перебування хворого. У спальнях виконаний свіжий ремонт і встановлено зручні ліжка, кондиціонер, телевізор, журнальний столик, а так само умивальник і шафа для одягу.

Ми прагнемо створити комфортні умови для одужання наших пацієнтів. Дуже важливо з перших хвилин оточити залежного турботою і увагою.

Наркоман повинен усвідомлювати, що світ до нього не ворожий.

Працюючи на контрасті з його попереднім життям, ми виробляємо усвідомлення, що світ без наркотиків привабливий. Поступово закріплюємо цю думку.

На перший погляд реабілітаційний центр нагадує не лікарню, а скоріше схожий на будинок відпочинку. Скрізь хороший ремонт чистота і затишок.

Адреса та контакти наркологічного центру в Одесі

Якщо у вас або ваших близьких виникли проблеми з наркотиками не варто затягувати і загострювати ситуацію. Звернутися в наркологічну клініку, ви можете за адресою:

 • Україна, м. Одеса, вулиця Троїцька, 33 А
 • (066) 2402244

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!