Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в печерському районі Києва

Зовсім люди часто не усвідомлюють ступінь занедбаності свого стану. Більшість вважають, що стан, в якому вони знаходяться, це не залежність, і вони з легкістю можуть впоратися самостійно. Така впевненість може призвести до поглиблення стану. Якщо ви або ваші близькі зіткнулися з проблемою алкоголізму або наркоманії, звертайтеся в наркологічний центр в Печерському районі Києва.

Наркоманія. Стадії розвитку хвороби

Лікування наркоманії починається з того, що людина повинна прийняти проблему і вирішити позбутися цього стану. Адже більшість наркоманів починали з легких наркотиків і були впевнені, що вони незалежні, а вживають лише від випадку до випадку. Для початку лікування багатьом залежним необхідна мотивація. Найчастіше це наполегливі прохання рідних і близьких людей. Або різке погіршення стану здоров’я, виявлення важких захворювань.

Наркологічний центр в Печерському районі Києва

Виділяють такі стадії наркоманії:

– перша стадія – рідкісний прийом легких наркотичних речовин. Починає простежуватися регулярність прийняття препаратів, але фізичної залежності поки немає. На цій стадії людина вважає, що може самостійно відмовитися від наркотиків. Вони викликають приємні відчуття ейфорії, приплив енергії, бадьорість. З боку можна помітити легку зміна поведінки. Наприклад, звичного кола спілкування. Згідно зі статистикою, 50% наркоманів на цій стадії приймають рішення позбавитися від згубної звички і припиняють приймати наркотики.

– друга стадія – прийом наркотиків стає систематичним, людина зайнята постійним пошуком нової дози, а інтервали між прийомами скорочуються. На цій стадії розвивається фізична залежність. Людина перестає отримувати приємні відчуття, які були на першій стадії. Тут же можуть розвинутися важкі захворювання внутрішніх органів.

– на третій стадії дози, які хворий вживає, збільшуються з геометричною прогресією. Тепер людина приймає дозу речовини, щоб нормально функціонувати. На цій стадії виявляються незворотні фізичні та психічні зміни.

Алкоголізм – хвороба емоцій

Під час першої розмови з хворим, нарколог поставить низку питань. Наприклад, коли, скільки, чого випиває хворий, навіщо він це робить. Часто люди, які випивають кілька пляшок пива ввечері або кілька чарок горілки, не вважають себе алкоголіками. Вони не пропускають роботу, не похмеляються. Але повторюють щовечірній ритуал з алкоголем щодня. Рідні таких хворих також не вважають їх алкоголіками. Але вплив таких доз алкоголю при щоденному прийомі, має величезний вплив на стан внутрішніх органів людини, серцево-судинну систему.

Під час лікування алкоголізму з’ясовується, що без алкоголю такі пацієнти не можуть заснути, відчувають себе пригніченими, роздратованими. Це не дивно. Адже алкоголь впливає на ті частини головного мозку, які відповідають за людські емоції. Виклик нарколога та приміщення хворого в реабілітаційний центр це лише початковий етап. Виведення (виведення з запою), іншими словами виведення з організму отруйних речовин – перший крок на шляху до одужання.

Вилікуватися можна!

У наркодиспансері працюють чудові фахівці, які допоможуть впоратися як з фізичною, так і з психоемоційною залежністю. Важливо пам’ятати, що самостійне виведення з запою або детоксикація організму при наркоманії не рекомендується. Наркологічна клініка оснащена всіма необхідними медикаментами для контролю над станом хворого.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!