Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в першотравневому районі Києва

Алкоголізм і наркоманія – сучасна чума, яка вражає людей, знищуючи не тільки фізичне здоров’я, але і руйнуючи особистість людини, вириває її з соціуму і, якщо не вдатися до професійної допомоги, може закінчиться летальним результатом.

Наркодиспансер, наркологічна клініка або центр, реабілітаційний центр – всі ці медичні установи створюються для лікування алкоголізму і наркоманії.

Лікування наркоманії – дуже складний і багатоплановий процес, який вимагає ретельного і комплексного підходу з боку фахівців.

Наркологічний центр в першотравневому районі Києва

Наш наркологічний центр в Первомайському районі Києва надає свої послуги, починаючи з консультацій. Подальша лікувальна діяльність співробітників спрямована на подолання наркотичної залежності у пацієнтів. У нашому розпорядженні стаціонар з комфортними умовами, медикаментозна, психотерапевтична служби, сучасна клініко-біологічна та токсикологічна лабораторії.

Колектив складається з кваліфікованих і досвідчених фахівців: наркологів, психотерапевтів, психологів, реабілітологів, консультантів з хімічної залежності, соціальних працівників.

Основні принципи роботи:

 • медична допомога виявляється на першу вимогу хворого або його рідних і близьких;
 • розробляється індивідуальна програма реабілітації, в основі якої – перевірені на практиці сучасні ефективні методики;
 • комплексна психологічна робота з родичами і близькими з метою створити єдину поведінкову лінію;
 • виклик нарколога на будинок;
 • постійна психологічна підтримка, мотивування до здорового та повноцінного життя без вживання наркотиків;
 • збереження анонімності і конфіденційності: пацієнт і рідні можуть бути повністю впевнені в закритості персональних даних від розголосу.

На першому етапі лікування проводиться діагностика.

Для того, щоб скласти індивідуальну програму реабілітації лікарю необхідно з’ясувати наступні факти:

 • як довго хворий приймав наркотичну речовину;
 • тип речовини;
 • індивідуальні реакції організму;
 • супутні хвороби;
 • особливості психіки хворого.

Після діагностики лікарі починають наступний етап – зняття абстинентного синдрому і детоксикацію організму наркомана, а в разі алкоголізму – виведення з запою. Без цього основоположного етапу неможливо достукатися до пацієнта, оскільки він не в змозі управляти своїми емоціями і думками. Детоксикація проводиться за допомогою медикаментів. Важливо очистити організм від впливу розпаду токсичних речовин. Лікар в залежності від результатів діагностики встановлює частоту і кількість ін’єкцій і крапельниць.

Наступним етапом одужання є психологічна робота. Незважаючи на те, що організм очищений від провокуючого хімічного фактора, людина, потрапивши в звичайну середу, може знову вдатися до вживання наркотиків.

Завдання психологів і психотерапевтів – навчити пацієнта по-новому усвідомлювати ті факти, які провокують його прийняти «дозу», вчать вирішувати життєві проблеми без наркотику, отримувати задоволення від життя без використання наркотичних засобів. Різні тренінги, творчі заняття, бесіди спрямовані на те, щоб розкрити в людині її потенціал, направити на розвиток і самопізнання.

Наша медична установа готова надати професійну та якісну допомогу всім, хто потрапив у наркотичну залежність. Ми допомагаємо людям на будь-якій стадії цього захворювання. Не відкладайте лікування на потім, дайте шанс собі і рідним жити повноцінним життям.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!