Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в протасовому яру Києва

Що таке залежність? Багато людей ніколи не замислювалися про точне визначення значення цього поняття. Залежність – це нав’язлива потреба людини в чомусь. Можна сказати, що в певний момент людина перестає контролювати свої бажання, а організм настільки звикає до постійного наявності тієї чи іншої речовини, що продовжує її вимагати. Найпоширеніші види залежності – це наркотична та алкогольна залежність.

Наркологічний центр в Протасовому яру Києва

Наркологічний центр в Протасовому Яру в Києві створено для допомоги в позбавленні від алкоголізму і наркоманії.

Наркоманія: симптоми

У суспільстві побутує думка, що наркоманія властива бездомним або неблагополучним людям. Але це далеко не так. Перші проби наркотичних речовин приходяться на юнацтво, коли молоді люди хочуть пізнати нові відчуття. А хтось просто хоче влитися в компанію і стати «своїм».

Основними ознаками наркотичної залежності є:

  • часті зміни настрою, від абсолютного спокою до агресії і назад до діаметрально протилежного стану – апатії;
  • розрив звичних взаємин з друзями;
  • зміни в стилі одягу, зачісці, з’являються татуювання;
  • різке зниження ваги, апетиту;
  • обличчя стає блідим, зіниці розширені.

Багато з цих ознак непрямі і можуть свідчити про наявність проблеми. Не завжди це може бути свідченням наркотичної залежності. Деякі ознаки характерні при депресії. Але точно можна сказати, що такі симптоми сигналізують оточуючим про необхідність звернути більш пильну увагу на поведінку і стан близької людини.

Якщо щодня ви спостерігаєте не тільки зміну в поведінці людини, а й те, що почали пропадати цінні речі, безпричинні напади агресії, тоді варто викликати нарколога . Лікарі наркологічного центру зроблять все, щоб повернути колишню жагу до життя і позбавити від залежності дорогу вам людину.

Алкоголізм

Де грань між алкоголізмом як залежністю і пияцтвом? Культура розпивання алкогольних напоїв ніколи не прививалася нашим співвітчизникам. Більшість залежних людей заперечують свою пристрасть до алкоголю і непереборне бажання випити, у що б то не стало. Небезпека такої залежності полягає саме в такому запереченні. А лікування від алкоголізму починають лише внаслідок конфлікту в сім’ї, серйозної хвороби.

Багато симптоми алкоголізму схожі з симптомами наркотичної залежності.

Послуги наркологічної клініки

Лікування наркоманії та алкоголізму – це довгий і досить складний процес. Залежність неможливо вилікувати в домашніх умовах. Реабілітаційний центр оснащений усіма необхідними препаратами і засобами.

Першим етапом лікування буде детоксикація організму, виведення з організму наркотичних речовин. Нарколог буде ретельно стежити за станом пацієнта на будь-якому з етапів лікування. Але саме перший є найбільш складним.

Виведення(виведення з запою) найскладніший перший етап при лікуванні алкоголізму. У цей період необхідний контроль стану пацієнта наркологом. Адже запій може бути причиною багатьох захворювань і стан пацієнта може різко погіршитися, що потребує невідкладного втручання медичних фахівців. Наркодиспансер оснащений всім необхідним для виведення з запою і первинної детоксикації при лікуванні наркоманії.

Наркологічна клініка надає не тільки медикаментозне лікування, але і допоможе психологічно впоратися з залежністю і налагодити відносини з близькими.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!