Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Процеві

Наркологічний центр в Процеві (Київська область) – наркологічний диспансер, реабілітаційний центр, клініка лікування наркоманії

Лікування наркотичної залежності – це досить складний процес, але позбутися від подібної згубної звички цілком реально, якщо звернутися за допомогою в спеціалізований наркологічний диспансер. Слід розуміти, що позбутися від залежності самостійно неможливо. Адже, щоб вилікуватися від наркоманії, необхідна медикаментозна терапія і допомога спеціалістів з медичною освітою.

Наркологічний центр в Процеві

Важливо звільнити людину від наркотичної залежності на всіх рівнях – від фізичного до морального. Вибираючи відповідний реабілітаційний центр в Процеві , необхідно орієнтуватися на сучасні методики лікування наркоманії. Не варто довіряти здоров’я своєї близької людини клінікам, які використовують стандартний комплект фармакологічних засобів і надають просту виписку після зняття абстинентного синдрому (ломки).

Всебічна допомога наркозалежному в реабілітаційному центрі повинна здійснюватися в декілька етапів:

  • Зняття абстинентного синдрому за допомогою медичних препаратів. Даний етап реабілітації обов’язково повинен проходити в стаціонарі. Детоксикація спрямована на зняття хворобливих фізіологічних і психічних симптомів, що виникли після скасування прийому наркотиків.
  • Амбулаторна реабілітація з усуненням психологічної залежності від наркотиків. Подальший процес одужання наркозалежного проводиться з використанням медикаментів або за рахунок безмедикаментозної терапії (на розсуд лікаря). На даному етапі пацієнт вчитися справлятися з залежністю, придушувати бажання знову прийняти наркотик.
  • Соціальна адаптація. Повне одужання від згубної звички неможливо без кваліфікованої допомоги психологів з метою повернення колишнього наркозалежного до нормального життя в здоровому суспільстві, підвищення його самооцінки, налагодження відносин всередині родини.

Лікування наркоманії в спеціалізованому наркологічному центрі в Процеві має кілька переваг – залежний перебувати під постійним наглядом. Це дозволяє не тільки контролювати всі його контакти з зовнішнім світом з метою отримання чергової дози, але також в разі необхідності йому буде надана своєчасна медична допомога.

У наркологічному центрі залежний може знайти нових друзів і спільними силами, підтримуючи один одного в цій нелегкій боротьбі разом позбавлятися від залежності. Нерідко в реабілітаційних центрах застосовується групова терапія, де кожен може поділитися своїми проблемами і переживаннями з людьми, які не з чуток знають про те наскільки важко позбутися залежності.

Наркоманія здатна торкнутися будь-яких верств населення. Деякі потрапляють під вплив психотропних речовин, не віддаючи собі ніякого звіту про свої дії . Отримати професійну медичну допомогу можливо в наркологічному диспансері. Саме в нашому реабілітаційному центрі в Процеві можна вилікувати наркотичну залежність на будь-якій стадії хвороби, в особливо складних випадках в диспансері проводитися підтримуюча терапія організму.

Дуже важливо вибрати правильний центр. Наш наркологічний центр в Процеві в Київській області забезпечує всебічну допомогу за всіма правилами. Не варто руйнувати здоров’я та запускати психічний стан.

Вчасно звернувшись за допомогою, Ви допоможете собі і своїй близькій людині повернути контроль над життям.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!