Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в райдужному районі Києва

Наркоманія і алкоголізм. Дві актуальні проблеми людства, які останнім часом приймають дедалі більших масштабів. Залежність від вживання спиртних напоїв або наркотичних речовин – це захворювання перш за все на психологічному рівні, що робить процес їх лікування складним. Фізичні прояви сьогодні можна легко і швидко зняти за допомогою медикаментів, а от змусити людину на підсвідомості відмовитися від згубних звичок – завдання не з простих. Саме тому хворий повинен проходити лікування в реабілітаційному центрі , де з ним працюватимуть досвідчені лікарі і психологи.

Наркологічний центр в райдужному районі Києва

Алкоголізм: причини, симптоми, лікування

Чому розвивається маніакальна тяга до спиртного? Що підштовхує людину відмовитися від нормальних життєвих цінностей і почати безперервні запої? Як стверджують психологи, причина запойного алкоголізму – це тотальна самотність насамперед. Низький рівень життя і генетичну схильність ніхто не відміняв, але неврівноважений стан душі, занепокоєння і туга змушують людину «втопити» своє горе в алкоголі. Людина можливо ще не усвідомлює, що вона самотня у власній родині або в колективі співробітників, але незрозумілий смуток підточує його і підштовхує до комфортного проведення часу з чаркою. Далі такі вечори поступово переростають в багатоденні запої. Саме так розвивається залежність у спочатку здорових і, здавалося б, успішних людей. Головна причина криється в психологічному стані.

За якими зовнішніми ознаками зрозуміти, що ваша близька людина потребує лікування алкоголізму ? Ось основні прояви:

  • Її перестало хвилювати її соціальне благополуччя.
  • Постійно повторювані запійні періоди.
  • У алкоголіків відсутня блювота і нудота після прийняття великих порцій спиртного.
  • Наявність сильного похмілля.
  • Одутлість особи, капіляри, що лопнули на обличчі, тремор і т.д.

Якщо ви помітили такі ознаки, то поспішайте здійснити виклик нарколога , який проведе діагностику і складе план лікування в наркодиспансері. Серед методів терапії можна виділити наступні:

  • аверсивного лікування. Суть методу полягає в тому, що хворому, який не хоче проходити реабілітацію, підмішують в алкоголь медикаментозний препарат. Це в свою чергу викликає неприємні відчуття у алкоголіка після прийняття спиртного.
  • Психологічна реабілітація. Дуже ефективний метод, який застосовується в тому випадку, коли людина визнає проблему і хоче її вирішити. У 80% випадків після проведених бесід алкоголіки більше не повертаються на згубний шлях.
  • Детоксикація організму. Спочатку хворий проходить виведення з запою. А вже потім відновлення нормального функціонування організму за допомогою комплексу медикаментів. Нарколог підбирає препарати для пацієнта і контролює процеси лікування.

Як проходить лікування наркоманії?

Наш наркологічний центр в Райдужному районі Києва здійснює комплексне відновлення наркоманів. Спочатку за вашим викликом хворого госпіталізують в лікувальний заклад. Далі наркоману проводять детоксикацію – очищення організму від токсичних речовин, після цього починається підтримуюча терапія, в ході якої залежному призначають різні препарати: від транквілізаторів і до вітамінів. Важливим етапом лікування є психологічна допомога, без якої попередні процедури не мають ніякого сенсу.

Наша наркологічна клініка вже не перший рік допомагає залежним впорається зі своєю проблемою і повернутися до нормального життя. Не зволікайте, зробіть важливий крок до одужання!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!