Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в районі новобіличі Києва

Часом, навіть найбільш благополучні сім’ї стикаються з проблемою наркоманії. Дуже часто під вплив наркотиків потрапляють підлітки, саме в перехідний період у них і «грає кров», їм хочеться нових відчуттів і неймовірних пригод. Вони не замислюються про те, що раз спробувавши наркотичну речовину, в організмі миттєво виробляється залежність. І якщо після першої проби, людина здатна сама припинити вживати наркотики, то починаючи з другої, стає все складніше відмовитися від дурманячого голову кайфу.

Наркологічний центр в районі Новобіличі Києва

Якщо у вас в родині з’явився наркоман, то негайно звертайтеся в наш наркологічний центр в районі Новобіличі в Києві , лікування проводиться анонімно.

Важливі ознаки наркозалежності

Серед основних ознак наркотичної залежності у людини, виділяють:

 • Перепади настрою.
 • Змінюється колір шкіри, стаючи блідою і тьмяною.
 • Довго не загоюються порізи, ранки.
 • Скляний блиск очей.
 • На тілі з’являються синці.
 • Зіниці розширені.
 • Людина починає пити багато води.
 • З’являються сліди від ін’єкцій.
 • Зникають речі з дому.
 • Замкнутість.
 • Людина перестає говорити про те, де вона була і що робила.

З’являються сумнівні знайомі.

Виклик нарколога, допоможе швидко розпізнати залежність і умовити її пройти лікування в клініці.

Методика лікування наркоманії

Лікування наркоманії – складний і тривалий процес, який ділиться на кілька етапів.

 • Перший етап полягає в знятті синдрому ломки і відновлення психіки медикаментозним способом.
 • Нарколог після повного обстеження стану пацієнта призначає лікування, спрямоване на відновлення здоров’я і зняття залежності.

Для лікування використовуються відразу декілька ефективних методик, з хворими плідно працює психолог, налаштовуючи їх на одужання і прищеплюючи їм відразу до наркотиків.

Наш наркологічний центр спеціалізується не тільки на лікуванні наркоманів, а й алкоголіків. При цьому люди з різними проблемами знаходяться в окремих палатах, за ними строго стежать лікарі та при першій необхідності надають необхідну допомогу. Це важливо, тому що у залежних людей сильно порушена психіка, їх часто долає безсоння і панічні атаки.

Лікування алкоголізму, як і наркоманії, ґрунтується на техніках:

1. Гіпноз. Спеціаліст на підсвідомому рівні дізнається, що стало причиною прийому наркотиків або захопленням спиртним, викликаючи у нього огиду до настільки згубних звичок.

2. Психотерапія. Психолог проводить з хворими індивідуальні консультації, а також заняття в групах, де пацієнти вчаться відкриватися, підтримувати один одного і усвідомлювати всю суть виниклої проблеми, налаштовуючись на одужання.

3. Ароматерапія . Дозволяє залежним людям заспокоїтися, розслабитися, отримавши умиротворення.

Відзначимо, що після того, як алкоголіку проводять виведення (виведення з запою) , йому можуть прописати метод підшивки, що не дасть зірватися на шляху до одужання. Дана техніка має на увазі введення людині спеціального препарату, який при мінімальній дозі алкоголю викликає сильний блювотний рефлекс, сприяючи розвитку відрази до спиртного.

Наркологічна клініка для відновлення особистості людини проводити різні екскурсії, що сприяють інтелектуальному, розумовому і духовному розвитку.

Крім цього наркодиспансер оснащений спортзалом, в якому пацієнти можуть займатися спортом, є тренажерний зал і басейн. Також, для швидкого відновлення організму, пацієнтам прописують фізіопроцедури .

Наш реабілітаційний центр проводить роботу з рідними і близькими людьми хворої людини, дозволяючи їм налагодити між собою взаємини і надалі надавати підтримку, що важливо на шляху до повного зцілення.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!