Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в районі сирець Києва

Наркоманія і алкоголізм – одні з найжахливіших і важких захворювань, які нещадно вражають наше суспільство. Вони не тільки завдають важкий шкоди фізичному здоров’ю людини, а й знищують її як особистість, роблять ізгоєм і, що найстрашніше і непоправне, можуть привести до летального результату.

Наркологічний центр в районі сирець Києва

Для того щоб уникнути цього, необхідно звертатися за кваліфікованою допомогою до відповідних медичних закладів. Такими є: наркологічні та реабілітаційні центри, наркодиспансери, наркологічні клініки, що спеціалізуються на лікуванні наркоманії в тому числі і алкоголізму.

Досягнення сучасної медицини дозволяють ефективно боротися з цими хворобами на різних етапах їх розвитку.

Однією з таких установ є наш наркологічний центр в Київському районі Сирець.

Ми надаємо населенню послуги консультативного характеру і лікувальну практику, спрямовану на позбавлення від наркотичної залежності.
До складу нашого колективу входять висококваліфіковані фахівці: наркологи, реабілітологи, психотерапевти, психологи, консультанти з питань хімічної залежності та соціальні працівники.

Всі співробітники нашої установи в своїй роботі керуються такими основними принципами:

 • на першу вимогу хворого або його близьких та родичів надати медичні послуги;
 • для кожного пацієнта будувати індивідуальну програму лікування, спираючись тільки на перевірені сучасні методики;
 • робота з родичами і близькими наркозалежного для створення правильної стратегії поведінки з хворим, для його підтримки і допомоги при реабілітації;
 • виклик нарколога;
 • дотримання повної конфіденційності та анонімності: персональні дані повністю закриті від розголосу;
 • досвідчені співробітники приділяють увагу кожному, при цьому, не втручаючись в особистий простір людини.

Лікування починається з проведення повної діагностики. Для того , щоб скласти індивідуальну програму оздоровлення, лікар повинен з’ясувати наступні факти:

 • термін вживання наркотичної речовини;
 • вид речовини;
 • які хвороби є у пацієнта;
 • індивідуальні реакції організму;
 • особливості психіки хворого.

Після проведення діагностики починається етап роботи зі зняття абстинентного синдрому ( «ломки») у наркомана або виведення з запою в випадку з алкоголіком. До того часу поки не усунуті ці симптоми, неможливо достукатися до свідомості людини, оскільки вона не в змозі контролювати свої почуття і думки.

Детоксикацію проводять, використовуючи медикаментозні препарати. Необхідне очищення організму від розпаду токсичних речовин. Лікар, в залежності від результатів діагностики, призначає частоту і кількість ін’єкцій і крапельниць.

Після детоксикації до роботи з пацієнтом приступають психотерапевти і психологи. Потрібно перебудувати свідомість наркозалежного, адже очищення організму не гарантує того, що потрапивши в звичайну середу, він знову не прийметься за старе.

Завдання лікарів – навчити по-новому реагувати на ситуації, які викликають у нього бажання прийняти «дозу». Різні тренінги, бесіди, творчі заняття – все це сприяє тому, що пацієнт розкриває в собі потенціал для відновлення, вчиться самопізнання.

Двері нашого центру завжди відкриті для тих, хто потребує допомоги та підтримки в боротьбі з наркозалежністю. Дайте шанс себе або рідній людині позбутися від наркоманії або алкоголізму і почати повноцінне життя.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!