Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в районі татарки Києва

Лікування наркоманії на татарці в Києві

Наркоманія і алкоголізм – хвороби, які вражають величезну кількість людей, знищуючи їх фізичне і психологічне здоров’я, руйнують сім’ї, приносячи біль і страждання не тільки хворим, але і їх рідним і близьким.

Статистика Всесвітньої організації охорони здоров’я свідчить про невтішні факти: приблизно 3% людей на Землі – наркомани. Наркозалежні не в змозі подолати поодинці страшне захворювання, тому їм потрібно допомогти.

Лікування наркоманії на татарці в Києві

Наркологічна клініка, наркодиспансер, реабілітаційні центри беруть на себе функцію надання цієї необхідної допомоги.

Однією з таких установ є наркологічний центр в Татарці (район Києва) . Наші фахівці готові надати населенню послуги, починаючи з надання консультацій, з подальшим етапом роботи, спрямованим на лікування алкоголізму, а також на лікування наркоманії .

Як проводиться лікування наркоманії

В першу чергу проводиться точна діагностика. Лікарі встановлюють факти, які впливають на складання індивідуальної програми лікування:

  • тривалість терміну вживання;
  • речовина, що викликає залежність організму;
  • супутні захворювання;
  • особливості стану психіки наркомана, адже при захворюванні страждає не тільки фізичний стан людини;
  • мотивація – наскільки людина щира в ухваленні рішення почати оздоровлення.

Після проведення діагностики проводиться зняття абстинентного синдрому або «ломки» наркомана, а в разі алкоголізму – виведення з запою і детоксикація організму.

Поки ці етапи не пройдено, до хворих неможливо достукатися – вони не можуть впоратися з собою, не в змозі аналізувати ситуацію, що склалася.

Етап детоксикації проводиться за допомогою медикаментозних препаратів. Необхідне очищення всього організму від продуктів розпаду токсичних речовин.

Після детоксикації , коли організм повністю звільнений від впливу наркотиків, починається наступний важливий етап – психологічна робота з пацієнтом. Людину вчать дивитися на життя зовсім по-новому, позбавляють від нав’язливого рефлексу, що проблеми вирішуються за допомогою чергової дози. Досвідчені фахівці спрямовують увагу пацієнтів на прояв творчого потенціалу, навчають різним методикам самоконтролю і стимулюють інтерес до саморозвитку. Різні тренінги, спорт, художня терапія – все це сприяє реабілітації та усвідомленню своїх помилок. Люди вчаться любити і цінувати життя у всіх його проявах.

Послуги, що надаються в наркологічній клініці

Колектив нашого закладу складається з висококваліфікованих працівників: наркологів, реабілітологів, психологів, консультантів з питань залежності, працівників соціальної сфери.

Основні принципи роботи медперсоналу нашого наркологічного центру:

  • негайна медична допомога на вимогу хворого або близьких і родичів;
  • складання індивідуальної лікувальної програми кожного пацієнта, спираючись на сучасні методики лікування;
  • невідкладні медичні послуги і виклик нарколога на будинок в разі потреби;
  • психологічна робота з рідними і близькими для створення стратегії поведінки з хворими;
  • конфіденційність і анонімність, кожен пацієнт захищений від поширення персональних даних і може розраховувати на тактовну увагу медперсоналу.

У нашому закладі кожен може розраховувати на професійне медичне обслуговування і отримати шанс почати повноцінне життя, незважаючи на помилки в минулому. Адже помилитися може кожен.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!