Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в районі університетського містечка Києва

Наркоманія – особлива пристрасть, залежність від якої-небудь речовини, що входить до складу наркотичного препарату. Людина страждає наркоманією має нестабільну психіку і здатна на непередбачувані вчинки заради нової дози, як мінімум винос цінних речей з дому, і максимум – вбивство.

Своєчасна уважність і надання кваліфікованої допомоги в наркологічному центрі в районі Університетського містечка в Києві дасть кожному пацієнтові можливість докорінно змінити своє життя!

лікування наркоманії в районі університетського містечка в Києві

Причини наркоманії

Наркологи виділяють три групи причин виникнення наркоманії:

1. Фізіологічна – обумовлена нестачею або надлишком певних нейромедіаторів, яке проявляється в нестачі позитивних емоцій.

2. Психологічна – виникає в результаті незрілості, невмінні приймати світ з усіма його реаліями. Людина не може самостійно впоратися з труднощами, усвідомити вагомі відмінності від власної мрії і те що відбувається в реальності.

3. Соціальна – 20% школярів, 60% молоді мають наркотичну залежність, це обумовлено інтересом до нових відчуттів і емоцій, спрагою посилити свій інтелектуальний і творчий потенціал або банальної нудьгою. Всі ці стереотипи нав’язує їм оточення, бажання наслідувати кумирів або навіть героїв книг.

Вагому роль у розвитку наркоманії відіграє:

  • слабкість характеру;
  • нерозуміння близьких;
  • бажання піти від проблем;
  • надмірне вживання заспокійливих, снодійних та антидепресантів.

Стадії наркоманії

Перша стадія має епізодичний характер і створює ілюзію контролю над ситуацією. Це відбувається через відсутність фізичної залежності. Регулярно приймаючи якесь наркотичну речовину, організм має властивість звикати до цього, що призводить до збільшення дози в десятки разів. У цей період більшість залежних змінюють своє коло спілкування, знаходячи «друзів за інтересами».

На момент другої стадії у пацієнта з’являється фізична залежність, прийом наркотичних речовин систематичним, зменшується інтервал вживання. Характерним для цього періоду наркоманії є порушення діяльності різних систем і органів.

Повне порушення діяльності внутрішніх органів, психічна і інтелектуальна деградація настає на третій стадії. У цей період наркотик служить життєво важливим елементом.

Діагностика та лікування наркоманії

Діагностика пацієнта проводиться в наркологічній клініці з його вільної згоди. Діагноз ставлять після проведення бесіди з пацієнтом і родичами. Проводять спеціальні тести і аналізи на наявність наркотичних речовин в організмі. Далі пацієнт проходить повне обстеження, складається план індивідуального лікування.

Після проходження всіх попередніх процедур хворий відправляється в реабілітаційний центр, де проходить тривалий процес лікування. Важливо розуміти, що дистанційне або амбулаторне лікування не дає належного ефекту, так як для залежного важлива зміна обстановки, повне перезавантаження, а не повернення до такого ж способу життя і тих же проблем.

Початковий етап лікування має на увазі детоксикацію , нормалізацію роботи внутрішніх органів і систем. Далі пацієнта направляють до психіатра, проводять заходи з соціальної реабілітації.

Після лікування та виписки пацієнт залишається під наглядом особистого нарколога і має можливість відвідувати групи підтримки.

Алкоголізм і його лікування
  • Лікування алкоголізму починається з виведення з запою пацієнта і здійснюється усунення абстинентного синдрому.
  • Наступний етап проходить з використанням різних психологічних методик соціальної адаптації, також призначають препарати для нормалізації роботи серця, печінки, підшлункової залозі і головного мозку.
  • Головним етапом в медикаментозному лікуванні є саме кодування – введення препаратів в поєднанні з гіпносугессівной психотерапією

Всі види і способи лікування наркоманії та алкогольної залежності ви можете пройти в наркологічному центрі в районі Університетського містечка в Києві.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!