Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в саперній слобідці Києва

Коли в родині з’являється наркоман або алкоголік, це стає великим горем, адже залежна людина перестає контролювати себе, робиться агресивною і некерованою, від чого страждають діти та інші домочадці.

Наркологічний центр в Саперній Слобідці району Києва проводить анонімне лікування всіх видів наркотичної та алкогольної залежності, використовуючи сучасні ефективні методи.

Наркологічний центр в саперій слобідці Києва

Ознаки наркотичної залежності

Якщо людина веде себе дивно, а саме:

  • У неї часто змінюється настрій.
  • Вона приходить зі скляним поглядом і розширеними зіницями.
  • З будинку пропадають речі.
  • Вона перестає говорити, де була і що робила.
  • В її колі з’являються нові сумнівні знайомі.
  • Людина стає замкнутою.

Перестає ходити на роботу (навчання).

Якщо ви помітили кілька з вище описаних ознак, вам слід здійснити виклик нарколога з нашої клініки, який з точністю визначить стадію наркоманії і переконає хворого пройти лікування.

Алкоголізм

Лікування алкоголізму слід починати на першій стадії розвитку залежності, поки організм людини не пізнав серйозних порушень, які можуть стати летальними, навіть після лікування алкогольної залежності.

Розпізнати початківця алкоголіка дуже просто, у людини починає розвиватися сильне похмілля, вона вживає алкоголь, не контролюючи себе і може йти в запої від декількох днів до декількох тижнів.

Лікування починається тільки, коли пацієнтові зроблять виведення (виведення з запою) за допомогою медикаментів, а для запобігання вживання спиртного під час лікування в нашій клініці, хворому роблять підшивку. Препарат, введений людині, миттєво реагує на алкоголь і викликає у нього відразу до спиртного.

Методи лікування

Наша наркологічна клініка проводить лікування алкоголізму і наркоманії, використовуючи:

  • Гіпноз, даний метод ефективний, адже пацієнтові на підсвідомому рівні навіюється страх і огида до наркотичних речовин і спиртного. Мінус такого методу в тому, що він підходить не для всіх пацієнтів.
  • Психотерапія. Психолог на індивідуальних заняттях з’ясовує, що стало причиною прийому наркотиків (спиртного). Після встановлення причини і поправки емоційного фону пацієнта, його направляють на групові заняття з людьми, що зіткнулися з аналогічною проблемою .

Зняти стрес у період лікування, а також розслабитися допоможе курс ароматерапії і масажу. Наркодиспансер оснащений парковою зоною, солярієм, тренажерним залом і басейном. Це забезпечує хворим комфортне проведення часу у вільний від лікування час.

Відзначимо, що лікування встановлює тільки нарколог , грунтуючись на стані здоров’я людини, а психолог шукає для пацієнта хобі і відновлює його емоційний фон.

Обстеження проводиться тільки на сучасному обладнанні, також для хворих наш наркологічний центр влаштовує культурні заходи: відвідування виставок, кінотеатрів та екскурсій, що сприяють відновленню особистості.

Реабілітаційний центр оснащений сучасними палатами, більше нагадують невелику квартиру, ніж лікарняні ліжка. Спочатку лікування хворі обмежуються від спілкування з відвідувачами і лише в період реабілітації, їх можуть відвідувати друзі і знайомі. Такий підхід допомагає уникнути спокуси прийняття заборонених речовин в один з найскладніших моментів.

Сучасне лікування наркоманії і алкоголізму, дозволяє назавжди позбутися від залежності, налагодити взаємини з сім’єю і повернутися до нормального і здорового життя. Лікування проходить в поєднанні відразу декількох методик, що дозволяє швидко домогтися потрібного результату.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!