Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в шевченківському районі Києва

Наркоманія і алкоголізм – слова здаються якимись віддаленими, поки людина впритул не зіткнеться із значенням цих страшних слів. Найчастіше наркозалежний не може усвідомити справжню і жахливу безодню, в яку він летить, і які страждання чекають його і його рідних і близьких. Але вихід є завжди. Наркологічні клініки, реабілітаційні центри, наркодиспансери – це ті установи, в яких потрапивша в наркозалежність людина отримує кваліфіковану медичну допомогу.

Наркологічний центр в Шевченківському районі Києва надає всім бажаючим послуги консультативного характеру і медичного лікування з позбавлення від наркотичної залежності.

Наркологічний центр в Шевченківському районі Києва

Стратегія лікування складається з трьох основних етапів:

  • діагностика;
  • зняття абстинентного синдрому ( «ломки»), детоксикація;
  • психологічна робота з пацієнтами.

Діагностика займає особливу увагу під час вступу до лікувального закладу. Щоб скласти індивідуальну програму реабілітації, лікар нарколог повинен з’ясувати важливі факти: термін вживання, наркотичну речовину, що викликає залежність, реакції організму, супутні хвороби і особливості психіки хворого.

Після діагностики починається робота по зняттю абстинентного синдрому у випадку з наркоманом, а в разі лікування алкоголізмувиведення з запою. Поки не пройдений цей етап неможливо працювати з наркозалежним – він нездатний тверезо мислити і діяти. Детоксикація проводиться з метою очищення організму від розпаду токсичних речовин. Це робиться за допомогою медикаментозних препаратів. Кількість ін’єкцій і частоту крапельниць встановлює лікар індивідуально, згідно з результатами діагностики.

Робота психотерапевтів і психологів можлива тільки тоді, коли в організмі пацієнта немає провокуючих хімічних факторів. Третій етап також важливий, як і попередні етапи. Адже очищення організму від наркотиків не означає, що людина, повернувшись в звичайне середовище, не зірветься на чергову дозу. Завдання психотерапевтів і психологів – навчити пацієнтів по-новому мислити, щоб не розцінювати наркотики, як єдиний можливий вихід з життєвих труднощів і єдиним задоволенням. Вони вчать людей, як можна самостійно розвивати в собі творчий потенціал, реалізовувати хороші цілі, різних способів саморозвитку. Тренінги, спорт, творчі заняття – все це показує на практиці пацієнту, як можна провести дозвілля, досягти поставлених цілей, стати цікавою багатогранною особистістю.

Основні принципи роботи медперсоналу нашого медичного закладу:

  • надання медичних послуг на першу вимогу наркозалежного або його родичів;
  • побудова індивідуальної програми оздоровлення кожного хворого, спираючись на перевірені сучасні методики;
  • комплексна програма з рідними і близькими наркозалежного з метою створення єдиної поведінкової стратегії, яка допоможе хворому;
  • виклик нарколога;
  • конфіденційність і анонімність – персональні дані повністю закриті для розголосу.

Часто родичі та близькі стають ініціаторами лікування наркомана – адже на їхніх очах руйнується фізичне і психічне здоров’я рідної людини. Не відкладайте вирішення проблеми на потім – важливо вирішувати зараз і набратися терпіння. Проблеми не йдуть – їх треба вирішувати.

Наш наркологічний центр в Шевченківському районі Києва завжди допоможе тим людям, яким необхідна підтримка і допомога для подолання наркотичної залежності.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!