Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в солом’янському районі Києва

Наркомания – страшная болезнь, которая забирает десятки жизней каждый день. Люди, которые страдают этой болезнью, не понимают какому риску подвергаются их судьбы и жизни. Но даже из этой глубокой ямы есть выход.
Наркоманія – страшна хвороба, яка забирає десятки життів щодня. Люди, які страждають на цю хворобу, не розуміють якому ризику піддаються їх долі і життя. Але навіть з тієї глибокої ями є вихід.

Наркологічний центр в Солом’янському районі міста Києва готовий проконсультувати і прийти на допомогу кожному, хто її потребує!

Реабілітаційна клініка спеціалізується на лікуванні наркоманії і алкоголізму, а також допомагає побороти залежність. За допомогою ефективних методів і сучасних ліків, наркозалежні змінюють своє життя на краще, а також вчаться дивитися на світ новим поглядом.

Наркологічний центр в солом'янському районе Києва

Кращі лікарі готові надати якісну медичну допомогу в будь-який час доби і на першу вимогу. У наркодиспансері працюють тільки висококваліфіковані фахівці різних категорій. Реабілітологи, наркологи, психологи і психотерапевти, кардіологи, гастроентерологи, неврологи і невропатологи складають лише частину штату.

Головна мета наркологічного центру – це не просто втрата тяги пацієнта до наркотиків і алкоголю, а повернення хворого до нормального життя, в якому немає місця залежностям. Саме тому наркологічна клініка готова надати:

  • Повну анонімність і конфіденційність.
  • Роботу з психологом, яка гарантовано позбавить від психологічної залежності і допоможе пройти шлях відновлення.
  • Повну діагностику організму.
  • Індивідуальну програму лікування і очищення від хімікатів для кожного клієнта.
  • Комфортабельний стаціонар.
  • Уважний персонал, який готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину.
  • Можливість лікування амбулаторно (виклик нарколога на будинок, виведення з запою).
  • Консультації з професіоналами вищої категорії в будь-який час доби.

Своєчасна реакція збільшує шанси на одужання у кілька разів. Тому процес відновлення хворого буде розпочато відразу ж після надходження в центр.

Перший етап – це поглиблена діагностика. Вона потрібна, щоб зрозуміти, в якому стані знаходиться хворий і наскільки сильно постраждали його внутрішні органи. Саме на підставі діагностики складається індивідуальна програма лікування. Покладаючись на факти, лікуючий лікар докладно пропише унікальну програму очищення.

Після того, як загальний стан організму встановлено, починається програма дезінтоксикації. Організм, який піддавався отруєнню протягом довгого часу, необхідно очистити. Потрібно розуміти, що дезінтоксикація не може проходити однакову кількість часу у різних пацієнтів, і, тим більше, вона не може проходити швидко.

Вирішальний етап одужання – психологічна і фізична реабілітація. Мало відмовитися і очиститися від наркотиків, потрібно ще навчитися жити заново без цих речовин. Саме від роботи з психологом залежить, чи зможе пацієнт жити повноцінним життям за межами центру і не думати про дозу.

З огляду на індивідуальні особливості кожного клієнта, фахівці продумують програму відновлення, яка допоможе конкретному пацієнту.

Психологічна реабілітація включає в себе прогулянки на свіжому повітрі, малювання, читання легкої літератури і ароматерапію. Щоб відновитися фізично, реабілітаційний центр пропонує курс масажу, зарядку і легку гімнастику.

Комплексний підхід допомагає позбутися від шкідливих звичок раз і назавжди. Саме в київському реабілітаційному центрі в Солом’янському районі вам допоможуть відновитися і назавжди забути про наркотичну та алкогольну залежності!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!