Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в соцмістечку Києва

Наркоманія і алкоголізм – це важкі захворювання, які тягнуть за собою безліч негативних наслідків як для фізичного здоров’я, так і для емоційного стану. Особливо до таких небезпечних залежностей схильні діти і підлітки з незміцнілою психікою. Наприклад, звикання до алкоголю у тих, хто почав його регулярно пити у віці 15-18 років розвивається протягом двох років, а в разі більш раннього вживання так і зовсім за рік.

Наркологічний центр в Соцмістечку Києва

Побороти залежність самостійно практично неможливо, особливо наркоманію. Дія препаратів настільки сильна і згубна, що якщо різко припинити їх прийняття, то можливий летальний результат наркомана. Виклик нарколога та проходження лікування в реабілітаційному центрі – це те, що може врятувати життя людини, що потрапила в складну ситуацію.

Стадії алкоголізму

Розділити протягом алкогольної залежності можна на чотири етапи:

  • Перша стадія або продром характерна незначною пристрастю. Бажання випити на вихідних виникає все частіше, а проведення часу за пляшкою здається таким комфортним і приємним. Початківець алкоголік на цьому етапі може самостійно відмовитися від шкідливої звички. Можна переключити свою увагу на якісь цікаві заняття чи хобі. Важливо, також, щоб близькі вчасно помітили почастішали прийоми спиртного і постаралися м’яко поговорити з рідною людиною.
  • Друга стадія відрізняється вже більш сильною психологічною залежністю. Випити хочеться постійно, тому людина тільки і живе в очікуванні цього моменту. У хворого підвищується толерантність до спиртних напоїв, а вживана порція, після якої не нудить зростає.
  • На третій стадії хворого починає супроводжувати абстинентний синдром. Поодинокі прийоми алкоголю переростають в безперервні запої. У фізичному здоров’ї людини простежуються патологічні зміни. Печінка перетворюється в сполучну тканину, спостерігається варикозне розширення вен, порушується робота нервової системи. Хворий стає агресивним і неадекватним. Він визнає проблему, але не хоче і не може з нею боротися. Тому рідним і близьким необхідно зробити важливий крок – звернутися в наркологічний центр .

На четвертій стадії алкоголік повністю втрачає контроль над собою. Людина деградує, її перестає цікавити соціальний статус і матеріальне благополуччя. Поряд з цим можливий розвиток смертельних захворювань – цирозу печінки, алкогольного гепатиту, злоякісних пухлин, інфаркту або інсульту. М’язи атрофуються, мова стає незв’язною і нечіткою. На даному етапі життєво необхідно здійснити грамотне виведення з запою і терміново почати терапію в наркодиспансері .

Як розпізнати наркотичну залежність?

Інший сучасною проблемою людства є наркоманія. На даний момент близько 0,6% дорослого населення залежні від наркотичних препаратів. За якими ознаками зрозуміти, що ваш близька людина ступив на невірний шлях і потребує лікування наркоманії ? Ось основні зовнішні прояви:

  • Неадекватні зміни в настрої. Напади щастя і гармонії можуть різко змінитися агресією.
  • Шкірні покриви набувають блідого відтінку з синявою, рани гояться довго і болісно.
  • Дивна реакція зіниць на джерела світла.
  • Наркоманів часто сушить, тому вони вживають воду у великих кількостях.
  • Різке схуднення.
  • Можлива, як відсутність апетиту, так і обжерливість .

Наш наркодиспансер в Соцмістечку Києва надає послуги лікування алкоголізму і наркоманії. Ми не утримуємо пацієнтів насильно, але ведемо бесіду з хворим таким чином, що він сам мотивується у власному одужанні. Нарколог підбирає методи лікування і медикаменти безпосередньо під організм кожної людини. Після терапії з залежними працюють досвідчені психологи, які надають належну допомогу і підтримку.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!