Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в cвятошинському районі Києва

Наркоманія і алкоголізм є далеко не рідкісними захворюваннями і за серйозністю вони займають рівні позиції з онкозахворюваннями. Якщо не почати боротися з хворобою, то у людини не залишається шансу на повноцінне життя – його чекає або лікарня, або в’язниця, або смерть.

Лікування наркоманії , як і лікування алкоголізму , вимагають спеціальної медичної допомоги. Таку допомогу наркозалежним пропонують наркодиспансери, реабілітаційні центри, наркологічні клініки.Наркологічний центр в Святошинському районі Києва

Послуги центру

Наркологічний центр в Святошинському районі Києва є саме таким медичним закладом, який надає населенню послуги, спрямовані на лікування та реабілітацію людей з залежністю.

Колектив складається з висококваліфікованих медиків: наркологів, психологів, психотерапевтів, соціальних працівників, консультантів з хімічної залежності. Основні принципи, якими керуються співробітники:

  • надання негайної медичної допомоги на першу вимогу пацієнта або його рідних;
  • побудова індивідуальної програми реабілітації, спираючись на сучасні перевірені методики;
  • психологічна робота з родичами і близькими хворого для того, щоб створити правильну поведінкову лінію по відношенню до залежної людині;
  • виклик нарколога;
  • повна анонімність і конфіденційність. Закриті персональні дані від розголосу дають впевненість хворому і рідним у правильності прийнятого рішення.

Першочерговим етапом оздоровлення є діагностика. Для того, щоб скласти індивідуальну програму лікування, лікар повинен встановити такі факти:

  • термін вживання;
  • вид наркотичної речовини;
  • індивідуальні реакції організму;
  • супутні хвороби;
  • особливості психіки хворого.

Після діагностики лікарі працюють над зняттям абстинентного синдрому у наркомана або проводять виведення з запою в випадку з алкоголіком. Цей етап детоксикації проводиться медикаментозним способом. Без нього неможливо знайти спільну мову з наркозалежним пацієнтом, адже він не в змозі контролювати свої почуття і емоції. Організм очищають від негативної дії розпаду токсичних речовин. В залежності від результатів діагностики встановлюється частота і кількість ін’єкцій і крапельниць пацієнтові.

Повернення до повноцінного життя

Далі йде ще один не менш важливий етап – психологічна робота. Хоча організм і очищений від впливу провокуючого хімічного фактора – це не є гарантією, що людина, яка вийшла зі стін лікувального закладу, не візьметься за старе.

Завдання психологів і психотерапевтів – навчити пацієнта зовсім інакше дивитися на життєві ситуації, які провокують бажання прийняти дозу. Вони вчать людей справлятися з проблемами без наркотиків.

Різні тренінги, творчі заняття, спорт – все це допомагає розкрити потенційні можливості людини, вчать самореалізації та пізнання себе, як унікальної особистості.

Паралельно з психологічною роботою з наркозалежним проводиться і психологічна підготовка рідних і близьких. Адже здоровим людям важко зрозуміти психологію хворого, і вони часто не знають, як правильно реагувати і діяти в тих чи інших випадках.

Звертайтеся по допомогу в наш наркологічний центр в Святошинському районі Києва. Не вірте, що існують безвихідні ситуації, вірте в те, що якщо людина живе, то завжди є час все виправити.

Досвідчені фахівці допоможуть впоратися з наркотичною залежністю. Телефонуйте нам, і це буде вірний крок на шляху до порятунку і одужання.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!