Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр на Теремках Києва

Наркоманія, як і алкоголізм, є основною проблемою суспільства, яка руйнує здорові сім’ї і погано позначається на економіці країни в цілому. Від появи наркомана і алкоголіка в родині ніхто не застрахований, тому при перших ознаках хвороби слід зробити виклик нарколога і відправити хворого на лікування в наш центр.

Багато хто думає, що лікування залежності грунтується тільки на знятті симптомів. Однак це не так, у залежних від алкоголю і наркотиків людей йде серйозне порушення психіки. Поправити емоційний фон людини і позбавити її від тяги до наркотичних речовин (алкоголю), можна звернувшись в наш наркологічний центр в Теремки район Київ .

Наркологічний центр на Теремках в Києві

Тривалість лікування

Лікування залежить від стажу прийому алкоголю і наркотиків (виду дурманної речовини) і може тривати від шести місяців до року.

Першим кроком стає виведення (виведення з запою) і зняття ломки, а також відновлення організму людини медикаментозним способом. Тривалість першого періоду триває близько місяця. Потім в хід йде робота на психологічному рівні і техніка релаксації, забезпечуючи хворому відновлення душевної рівноваги і емоційного фону.

Наркотична залежність

Наша наркологічна клініка лікує всі види наркотичної залежності:

  • Марихуанову.
  • Героїнову.
  • Спайсову.
  • Амфетамінову.
  • Кодеінову.
  • Кокаїнову.
  • Опійну.

Незалежно від виду дурманної речовини, залежність у людини розвивається практично миттєво і вже після другого-третього разу, вона не в силах відмовитися від кайфу одержуваного від наркотику.

Через деякий час людина може намагатися відмовитися від наркотичної речовини, але болісна ломка змушує її знову прийняти чергову дозу. Допомогти подолати хворобу зможе наш наркодиспансер , оснащений сучасним обладнанням, комфортабельними палатами, в колективі якого працюють висококваліфіковані співробітники, що відносяться з розумінням до кожного пацієнта.

Як проходить реабілітація?

Лікування наркоманії (алкоголізму) після медикаментозного очищення організму від токсинів грунтується на відновленні психологічного стану пацієнта за допомогою гіпнозу, психотерапії, ароматерапії, відвідуванні басейну, культурно-мистецьких заходів, тренажерного залу та екскурсій. Все це дозволяє мотивувати хворого на повне вилікування, навчити його справлятися зі стресовими ситуаціями використовуючи своє нове хобі і перестати почувати себе ізгоєм в суспільстві.

Для запобігання рецидиву, нарколог для колишніх залежних від алкоголю пацієнтів призначає препарат, який вводиться за допомогою ін’єкції. Медпрепарат при найменшому вживанні спиртного викликає сильну нудоту і блювоту, викликаючи огиду до алкоголю.

Лікування алкоголізму проходить швидше, ніж позбавлення від наркотичної залежності, проте завжди присутня ймовірність рецидиву. Його можна уникнути завдяки підтримці хворого рідними і близькими йому людьми.

Страх лікування

Часто люди, які страждають на наркоманію та алкоголізм, бояться проходити лікування в клініці через розголос їхньої проблеми, тому наш наркологічний центр проводить реабілітацію анонімно. Тому наші колишні пацієнти, повертаючись до здорового способу життя, без проблем знаходять роботу і багато хто з них налагоджують взаємини в сім’ї.

Реабілітаційний центр допомагає людям позбутися від серйозного захворювання, що руйнує не тільки життя хворого, але і суспільства в цілому. Створивши комфортні умови для лікування і використовуючи тільки ефективні методи в боротьбі з пристрастю до спиртного і алкоголю, ми даємо можливість нашим пацієнтам почати життя з нового аркуша, досягаючи нових цілей і відкриваючи нові можливості.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!