Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в вишгородському масиві Києва

Боротьба з наркоманією ведеться практично з самого початку використання людьми психоактивних речовин. Століттями людство шукає способи позбавлення від згубних залежностей, і поки зазнає поразки на всіх фронтах. Згідно Всесвітнього доповіді про наркотики ООН, близько тридцяти мільйонів чоловік вживали наркотики в 2017 році. Ця цифра лякає.

Проте, за сліпою статистикою завжди знаходяться реальні люди. Набагато страшніше стає, якщо у вир згубної залежності потрапляє дорога нам людина. Але все в наших руках – при належній увазі до близьких, виявити проблему можна на ранній стадії, коли надати допомогу ще цілком можливо.

Наркологічний центр у Вишгороді

Ознаки вживання психоактивних речовин

Якщо у вас виникли найменші підозри, що дорога вам людина приймає наркотичні речовини, варто придивитися уважніше , адже завжди є зовнішні ознаки вживання. І якщо визначити алкоголіка легко по характерній поведінці і запаху алкоголю, то з людиною, що вживає наркотики все складніше, оскільки ознаки наркотичного сп’яніння будуть сильно відрізнятися в залежності від прийнятої речовини.

  • Марихуана. Людиу, що покурювала травку, часто можуть видати звужені зіниці, червоні очі, безглуздий сміх, який неможливо припинити, звірячий апетит, дезорієнтація в часі.
  • Галюциногени (ЛСД, псилоцибін, мескалін). Зорові і слухові галюцинації, зміна свідомості і сприйняття.
  • Психостимулятори (кокаїн, амфетамін , метамфетамін). Незвичайна активність і пожвавлення. Відсутність втоми – може не спати більше доби. Розширені зіниці.
  • Опіати (героїн, морфін, кодеїн). Сонливість, загальмованість, повільна мова. Зіниці звужені не реагують на світло. Сліди від уколів.

Як тільки ви переконаєтеся, що ваші підозри небезпідставні, слід негайно звернутися за допомогою в наркодиспансер. Досвідчений нарколог безпомилково визначить характер проблеми, і послідовність подальших дій. Пам’ятайте, що вчасно надана допомога є визначальним фактором в успішності лікування в цілому.

Методи лікування наркотичних залежностей

Вступаючи в боротьбу з алкоголізмом або наркоманією, пам’ятайте, що народні і нетрадиційні методи лікування, які не мають наукового обгрунтування, як правило, малоефективні. Втім, вони можуть надавати ефект плацебо, який деяким чином може бути корисний. Але в будь-якому випадку, мова йде виключно про поєднання таких методів з науковим підходом, що застосовується в реабілітаційних центрах .

У наркологічному центрі в Вишгородському масиві Києва надають повний спектр послуг:

Наркоманія і алкоголізм настільки небезпечні і підступні хвороби, що ефективне лікування можливе лише в умовах стаціонару наркологічної клініки. Випадки, коли хворий позбавлявся від згубної залежності без допомоги фахівців наркологічного центру трапляються рідко.

Поряд з позбавленням від фізичної залежності (детоксикацією), пацієнтам надається психотерапевтична допомога. Психологічна реабілітація важлива не менше , ніж фізична. Людині потрібно повернути впевненість у собі і своїх силах і повірити в можливість щасливого життя без наркотиків. Їй необхідно постійно підтримувати високу мотивацію, щоб уникнути зривів і домогтися стійкої ремісії.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!