Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Запоріжжі

Ви не знаєте, як допомогти рідній людині позбутися від пристрасті до наркотиків або спиртного? Вже пробували звертатися в клініки, диспансери та навіть до народних цілителів, але результату все одно не отримували? А кожна нова невдача в лікуванні змушує опускати руки? Не втрачайте надії!
Ми вже допомогли багатьом наркоманам, алкоголікам і ігроманам назавжди забути про згубну пристрасть, тепер прийшла черга і вашої близької людини.

Наркологічний центр в Запоріжжі

Наші лікарі: наркологи, психологи, психоневрологи допомагають позбутися від:

 • героїнової, кокаїнової, опійної, ЛСД- і спайс-наркоманії ;
 • гашишизму;
 • токсикоманії;
 • хронічного, запойного, пивного алкоголізму;
 • підліткового і жіночого алкоголізму;
 • ігроманії;
 • співзалежності.

Ми надаємо психологічну підтримку не тільки залежним, а й їхнім близьким. Адже вони її потребують не менше.

Що відрізняє наш реабілітаційний наркологічний центр від інших клінік?

 1. Підхід до лікування. Чому лікування наркозалежності (алкозалежності) у нас виявляється результативним? Вся справа в комплексному підході. Детоксикація, медикаментозне лікування, яке зазвичай застосовується в диспансерах, у нас – тільки перший етап. Ми допомагаємо пережити «ломку», призначаємо вітаміни і седативні препарати, які відновлюють імунітет і виводять з депресії. Однак після обов’язково проводимо реабілітацію та ресоціалізацію , тобто працюємо над корекцією особистості пацієнта. Використовується адаптована міннесостьска програма «12 кроків», досвід іноземних колег і власні напрацювання.
 2. Ставлення до клієнтів. Співробітники в кожному клієнті «бачать» особистість. Шанобливе ставлення виступає заставою довіри між залежним і лікарем, сприяє створенню добродушною атмосфери в центрі, яка допомагає в лікуванні.
 3. Анонімність. Про звернення в наш наркологічний реабілітаційний центр без вашої згоди не дізнається ніхто. Ми не передаємо відомості про пацієнтів ні в які структури. Тому розголосу можете не побоюватися.
 4. Комфортні умови проживання в стаціонарі. Наш реабілітаційний центр – заміський котедж з сучасним ремонтом, де клієнти відчувають себе не як в лікарні, а як вдома.
 5. Підтримка на етапі повернення в соціум. У багатьох пацієнтів існує страх, як повернутися до звичного життя за стінами центру, як вести себе при зустрічі з колишніми «дружками». Тому ми проводимо ресоціалізацію, в процесі якої вчимо прийомам боротьби з спокусами, допомагаємо адаптуватися до нових умов здорового життя і стати щасливим.

У нашому наркоцентрі в Запоріжжі забезпечується і цікаве проведення часу. Це і різні лекції, і арт-терапія , і участь в спортивних змаганнях.

Перша консультація у нас абсолютно безкоштовна. Телефонуйте, ми призначимо вам зустріч, відповімо на всі питання, що цікавлять, визначимося з методами лікування, вартістю, допоможемо доставити залежного до нас в центр.

Якщо залежна людина знаходиться в Києві, то вона зможе звернутися в наркологічний центр в Києві. Тут ми проведемо першу консультацію, а фахівці-наркологи та психологи зможуть виробити для нього індивідуальну програму одужання.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!