Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Житомирі

Проблема наркоманії на сьогоднішній день стоїть дуже гостро. Можна створювати видимість, що її як такої не існує, але ці люди частина нашого суспільства. І ми стикаємося з ними повсюдно. Особливо гостро проблема наркоманії відчутна в сім’ях, де один з її членів вживає наркотики. Від такої людини не можливо відгородиться. У цьому випадку хворий не тільки наркоман, хвора вся сім’я, страждають усі. Виникає бажання допомогти, але, на жаль, всі спроби виявляються марними. Найчастіше від наркомана можна почути, що він хотів кинути наркотик і навіть безліч, раз намагався, але залежність, кожного разу брала верх. І наркоман повертався до свого, звичного для нього способу життя.

Наркологічний центр в Житомирі

Причини виникнення залежності

Помилковою є думка, що наркотична залежність це фізична залежність від речовини. Фізична залежність це вже наслідок, а причина криється в психологічних факторах, розібратися в яких під силу тільки фахівцям. Допомогти наркоману можна тільки в тому випадку якщо до вирішення проблеми підійти комплексно. Позбавляючи людину від мук фізичної залежності, від наркотичної речовини ми вирішуємо 1% проблеми, а далі вступають в силу зовсім інші чинники і саме з цієї причини велика кількість наркоманів здолав фізичну ломку знову повертаються в звичну для них середовище, до наркотику. Тут, необхідний, всебічний підхід до вирішення проблеми.

Особливості лікування залежностей

Повинні бути задіяні лікарі, психологи, соціальні працівники та, звичайно ж, сім’я. Саме близькі люди повинні бути готові, що проблема не відступить миттєво і належить планомірна і кропітка робота, яка в кінцевому підсумку буде винагороджена поверненням здорового члена сім’ї. Проблему наркоманії вирішує безліч центрів, клінік і реабілітаційних центрів. Деякі з них допомагають позбутися саме фізичної залежності. Реабілітаційні центри при церквах основний ухил роблять виключно на духовному аспекті. Наш центр для наркозалежних в Житомирі вирішує проблему в комплексі.

Лікування в нашій клініці, для наркозалежних, відбувається абсолютно анонімно. І ми вважаємо, що це великий плюс. Людина виходячи з наших стін, не має клема наркоман. У суспільстві побутує стереотип і упередження з приводу цього діагнозу. Вважається, що наркоман рано чи пізно все одно зірветься. І з цієї причини багато хто бажає проходити лікування, анонімно не обтяжуючи свою біографію зайвими нагадуваннями про хвороби і не тягнучи в майбутнє важкий вантаж минулого. У нас з наркоманом працює велика кількість фахівців, в тому числі психологи та волонтери. Волонтерами до нас приходять колишні наркомани, які змогли подолати цю згубну залежність. І зараз живуть нормальним життям. Вони діляться своїм досвідом одужання і боротьби з недугою. Розповідаючи про життя поза хворобою вони вселяють в серця видужуючих спочатку, надію, а згодом і впевненість, що життя без наркотику не тільки можливе, але вона якісно краще, того до якого звик наркоман.

Лікування в наркологічному центрі в Житомирі засновано на методі 12 кроків, що зарекомендував себе в усьому світі з позитивного боку. Цей метод допомагає наркоману, не тільки позбутися від згубної залежності, а й постійно працюючи над собою і вдосконалюючись, утвердиться в соціумі. Програма представляє собою комплекс психологічно – соціальних і духовних заходів.

Нижче наведені основні кроки, завдяки яким багато наркоманів вже зараз позбулися наркотичної залежності. Перше що повиненна зробити людина з наркотичною залежністю це визнати, що проблема існує і впоратися з нею самостійно вона не в силах. Друге це прийняти рішення діяти, тобто зрозуміти, що рішення є, але від нього вимагається безпосередню участь у вирішенні проблеми. Третє це глибокий самоаналіз і сповідь. Цей крок необхідний для розуміння першопричини, що штовхнула людину на шлях наркоманії.

Розбираючи ситуації з минулого, ми не даємо їх проектувати в майбутнє. Четверте це робота з особистими недоліками їх виявлення, самоаналіз і опрацювання. Це дає розуміння, що світ не ворожий, а іноді проблема криється в самій людині і вирішити її їй цілком під силу. Так само необхідним кроком є ​​робота з новоприбулими наркоманами. Розповідь про свій досвід, одужання і про етапи подолання хвороби.

Методика лікування залежних пацієнтів

Ділячись історіями зі свого життя, наркоман може побачити себе з боку і зрозуміти, наскільки хвороба підступна і небезпечна. А слухаючи промовців з великим терміном чистоти прийти до розуміння, що впоратися з цим можливо. І життя без наркотиків може бути якісно краще їх колишнього існування. Цей метод лікування наркоманії зарекомендував себе з позитивно боку по всьому світу. Переконатися в цьому, ви можете, прочитавши відгуки пацієнтів, які впоралися із залежністю і успішно реалізували себе поза стінами клініки. Так само на сайті ви можете знайти наші телефони, записатися на консультацію де ми обговоримо ціни на лікування наркоманії в Житомирі. Кожен випадок індивідуальний і вартість лікування наркоманії буде залежати від конкретного випадку перебігу хвороби.

Якщо ви будете відвідувати місто Київ, то ви зможете отримати консультацію в наркологічному центрі Києва. У нас постійно знаходяться фахівці-наркологи та психологи при центрі, тому ми зможемо відповісти вам на всі ваші запитання, пов’язані з лікуванням алкоголізму і наркоманії.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!