Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний диспансер в Чернігові

Безліч людей, як в Україні, так і по всьому світу стикаються з проблемою наркоманії. На перший погляд, здається, що проблема не розв’язана. Наркоман отруює не тільки своє існування, але життя близьких. Рідні та близькі намагаються допомогти наркозалежному позбутися згубної звички. Але все марно. Ні допомагають, ні довірлива розмова, ні крики і погрози. Наркоман живе в своєму світі і діє за своїми правилами. Але вихід є, зверніться за допомогою в наркологічний диспансер в Чернігові.

Види наркозалежності

Чернігівський обласний наркологічний диспансер допоможе впорається з усіма відомими на сьогоднішній день видами залежностей. Все частіше зустрічаються випадки коли залежна людина вживає кілька видів препаратів це звичайно погіршує ситуацію і стан організму, але впорається можливо і з цим видом залежності. І повернути людину до нормального життя.

Найпоширеніші види залежностей:

 • Спайс. Ще недавно курильні суміші вважалися легальними і були у вільному доступі. Але при більш детальному розгляді стало зрозуміло, що в складі курильних сумішей присутні не тільки трави, а саме штучно створені конабіоти які викликають звикання і викликають проблеми зі здоров’ям. Наркотик викликає шизофренію і інші розлади особистості.
 • Морфін. Препарат застосовується в лікувальних цілях для безнадійно хворих людей. Засіб викликає сильну ломку і швидке звикання. Від дії морфіну сильно страждає психіка пацієнта, свідомість стає розсіяним. Лікування можливо тільки в умовах стаціонару під суворим наглядом лікаря.

Наркодиспансер Реванш допомагає в лікуванні всіх видів залежностей.

Ознайомитися з більш детальною інформацією, і прочитати відгуки про клініку ви можете на сайті нашої клініки.

Етапи лікування у Чернігівському наркодиспансері Реванш

Беручи наркотик людина, починає бачити життя інакше. Наркотик змінює особистість залежного. Здається, що найбільше від наркотичної залежності страждає тіло людини, але це не зовсім так. Найбільше наркотики руйнують психіку та особистість залежного. І саме з цієї причини не варто розраховувати на швидке одужання.

Наркодиспансер в Чернігові проводить комплексне лікування.

І саме такий вид лікування може дати позитивний результат. Лікування наркоманії складається з трьох етапів.

 • детоксикація
 • психологічна реабілітація
 • соціалізація

Ці три етапи є дуже важливими, і жоден з етапів не варто виключати. Як говорилося вище, психіка наркомана не стабільна. І для одужання необхідно навчити людину жити в цьому світі і протистояти спокусі першої дози. Для наркомана не складає труднощів дістати наркотик. Він повертається у звичне середовище, де спокуса підстерігає на кожному кроці і дуже важливо стабілізувати залежного психологічно і навчити цьому протистоянню.

Підхід до лікування наркозалежних

Наркотичний диспансер Реванш оснащений всім необхідним для лікування навіть важких випадків наркоманії. Перше, що необхідно зробити – це записатися на прийом і консультацію до лікаря нарколога. Це можна зробити за телефоном, вказаним на сайті.

Наркодіспанер застосовує передові методики в лікуванні наркозалежності:

 1. Детокіскація. Очищення організму від наркотиків і продуктів розпаду. Позбавляє від ломки і допомагає організму подолати фізичну залежність від наркотиків.
 2. Кодування. Спосіб кодування підбирається суто індивідуально виходячи з характерних особливостей наркомана і видів наркотиків, що застосовуються людиною. Цей вид лікування підходить не у всіх випадках.
 3. Медикаментозне лікування
 4. Лікування гіпнозом. В цьому випадку дуже важлива кваліфікація лікаря. В іншому випадку можна нашкодити пацієнту. У наркодиспансері працюють лікарі з багаторічним досвідом лікування. До кожного пацієнта в клініці індивідуальний підхід
 5. Робота з психологом і в групах.
 6. Програма 12 кроків.

Важливим етапом лікування є відрив пацієнта від звичного оточення.

Для лікування він потрапляє в закриту середу де створюється сприятлива обстановка для одужання. У нас все націлене на позитивну хвилю і пацієнт з перших хвилин відчуває різницю між життям з наркотиками і без. Наркоман знаходиться в хороших умовах, його оточує доброзичливий і усміхнений персонал. І поступово його думки налаштовуються на те, що життя без наркотиків набагато позитивніше і ефективніше ніж йому здавалося раніше. Він починає жити цим життям, формувати нові цілі і перспективи. У нього з’являються нові пріоритети.

Переваги наркологічного диспансеру Реванш

Наркодиспансер Реванш – це клініка закритого типу. У клініці зроблений хороший ремонт і, якщо, не знати специфіки лікувального центру може здатися, що ви перебуваєте в санаторії. На ресепшені вас зустріне усміхнений адміністратор, який відповість на всі запитання. Надалі саме йому ви будете дзвонити і цікавитися питаннями одужання вашого родича.

Ми проводимо роботу з родичами наркозалежного. Родичі постраждали не менше ніж сам наркоман, а часто і більше. З цієї причини родичі залежного теж потребують допомоги психолога. Дуже важливою є подальша поведінка в сім’ї, щоб ця людина не зірвалася.

Наркологічний диспансер в Чернігові

Основні переваги нашого наркологічного центру:

Адреса та контакти наркодиспансеру в Чернігові

Звернутися за допомогою ви можете за адресою:

Адреса: Чернігів,

вул. Івана Мазепи, 3

Сайт: https://narko-klinika.com.ua

E-mail: netzavisimosti5@gmail.com

Телефон : (066) 240 22 44

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!