Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний диспансер в Одесі

На сьогоднішній день з проблемою наркозалежності стикається величезна кількість людей. І, на жаль, ця проблема не є суто проблемою наркозалежного. Від неї страждають родичі і близькі, а також оточення залежного. Наркозалежна людина поступово втрачає себе, близьких, роботу і скочується в безодню. Ставлення до такої людини часто негативне. Фінал в цьому випадку передбачуваний. Ситуація здається тупиковою. Але сучасна терапія готова надати допомогу хворим на наркотичну та алкогольну залежності. Одеський обласний наркологічний диспансер має всі необхідні ресурси для надання допомоги.

Наркологічний диспансер в Одесі

Як відбувається лікування в наркодиспансері Реванш

Лікування наркозалежності в Україні передбачає кілька важливих етапів. Звертаємо увагу, що всі етапи лікування необхідні у зв’язку з тим, що від наркотику страждає не тільки фізіологічний стан пацієнта. Наркотик руйнує людину всебічно.

Страждає тіло, психіка і духовна сфера людини.

Вона втрачає орієнтири і з цієї причини наркомани, які пройшли тільки перший етап детоксикації і поборів фізичну залежність часто зриваються.

Вони на жаль не здатні протистояти спокусі першої дози і повернувшись в соціум, в звичну обстановку вони дезорієнтовані і просто не уявляють як жити інакше. Вони повертаються в знайому їм середу, і все починається заново.

З цієї причини варто зупинитися на етапах лікування більш детально:

  • Детоксикація організму. Детоксикація це первинний етап лікування до якого вдається наркотичний диспансер, завдяки якому наркозалежний позбавляється від фізичної залежності від наркотику. Проводиться медикаментозно під суворим наглядом лікаря нарколога. Завдяки лікарським препаратам з організму виводиться наркотична речовину і продукти його розпаду. Завдяки цьому людина, що страждає на наркотичну залежність, легше переносить ломку, і організм очищається від наркотиків, нормалізується робота внутрішніх органів. Стабілізується сон. Тривалість детоксикації залежить від стану хворого і від ступеня занедбаності хвороби і в середньому триває від 3 до 7 днів.
  • Психологічна реабілітація. Цей етап є дуже важливим для одужання і подальшого життя пацієнта. На цьому етапі наркозалежний працює з психологами. Психолог розбирається в причинах, що підштовхнули залежного стати на цей шлях. І усвідомити, що проблема існує і з нею необхідно як то жити і шукати шляхи вирішення.
  • Ресоціалізація. В цей період проводиться активна робота в групах, де пацієнти говорять про своє минуле, про проблеми та шляхи їх вирішення. Знаходячи в своїх історіях багато спільного пацієнтові легше прийняти свою проблему і усвідомити, що шляхи вирішення існують. Слухаючи інших і висловлюючись людина, отримує моральну підтримку, тим самим стверджуючись на шляху до тверезості.

Лікування наркозалежності всіх видів

Клініка «Реванш» надає допомогу в лікуванні різноманітних видів наркозалежних.

  • Залежність від курильних сумішей. Така залежність помилково вважається невинною. До складу курильних сумішей часто входять хімічні добавки, що завдають непоправної шкоди організму. Поступово людина звикає до відчуття ейфорії, викликане речовиною і починає вживати все більше і більше. На зміну ейфорії приходять стани депресії та агресії. Що б допомогти позбутися від залежності і повернутися до нормального стану потрібне лікування і соціалізація.
  • Кокаїнова залежність. На початковому етапі прийому наркотику життя здається більш яскравим. Ефект від прийому речовини триває протягом півгодини, але продукти розпаду наркотика ще довгий час залишаються в організмі руйнуючи його зсередини. Після того як наркотик припиняє свою дію наркоман відчуває депресію, занепад сил і непереборне бажання прийняти ще дозу. Згодом організм звикає до наркотику і доза збільшується. Це призводить до сильної залежності. Без чергової дози залежний впадає в найсильнішу депресію і часто закінчує життя самогубством. Для лікування людини необхідно направити в наркотичний диспансер.
  • Морфінова залежність. Морфін, будучи лікарським препаратом, викликає сильну залежність. Він завдає руйнівної дії не тільки на організм хворого, але і на його психіку. Непоправно страждає нервова система. У залежного в період ломки спостерігається невиправдана агресія. Лікування можливо в умовах наркодиспансеру.
  • Залежність від ЛСД. ЛСД – сильний галюциноген, що руйнує психіку хворого. Залежність настає швидко досить декількох прийомів препарату. Руйнування психіки відбувається дуже швидко і якщо не почати своєчасне лікування наслідки можуть бути незворотними.
  • Залежність від аптечного препарату «Лірика». Лірика – це сильне знеболюючий засіб звикання до нього відбувається вже через тиждень. Звикання настільки сильне, що наркоман не може без нього обходитися. Препарат накопичується в тканинах організму і хворому необхідна детоксикація, яка можлива тільки в умовах наркологічного диспансеру.

Вилікуватися від наркотичної залежності можливо тільки в умовах наркодиспансеру.

Що робити якщо в родині з’явився наркоман

Якщо у вас виникли підозри, що близька людина вживає наркотики не варто затягувати зі зверненням в Обласний наркологічний диспансер. Чим раніше буде розпочато лікування, тим більше шансів на його позитивний результат. Помилково думати, що людині допоможуть вмовляння, знахарі та інше.

На жаль, як не існує чарівної пігулки, так і інші методи виявляються безрезультатними. Навпаки, ви втрачаєте час, а хвороба при цьому прогресує.

Тому первинним є звернення за консультацією в наркодиспансер. Там вам розкажуть про методи та способи лікування наркоманії і запропонують дієві варіанти. Після приміщення хворого в клініку він пройде такі етапи лікування наркозалежності.

  • Консультація та огляд хворого. Це необхідно для визначення ступеня залежності і загального стану пацієнта.
  • Детоксткація і позбавлення пацієнта від абстинентного синдрому (ломки).
  • Обстеження стану пацієнта і складання індивідуальної програми лікування.
  • Відновлення нервової системи, психологічного стану наркозалежного. Відновлення роботи постраждалих органів.
  • Психологічна допомога і соціалізація наркозалежного.
  • Подальша підтримка і допомога на шляху до здорового життя.

Методи лікування наркозалежних

Наркодиспансер в Одесі використовує всі ефективні методи лікування наркоманії доступні на сьогоднішній день. Серед них можна виділити такі методи лікування як:

  1. Лікування наркоманії за допомогою коми. За допомогою препарату Атропіну людину вводять в несвідомий стан. Ця процедура є небезпечною і застосовується в окремих, виняткових випадках. Застосування такого методу можливо тільки в присутності висококваліфікованого лікаря нарколога.
  2. Гіпноз. Цей метод є ефективним для людей, які є легко вселяючими. Метод ефективний в разі, якщо сеанс проводиться фахівцем. Наркотичний диспансер в Одесі ефективно використовує цей метод.
  3. Кодування. Кодування засноване на навіюванні пацієнтові почуття страху смерті в разі вживання наркотиків. Метод є ефективним у випадку з деякими видами наркотиків, але не з усіма.

Найефективнішим способом лікування наркоманії є комплексний і індивідуальний підхід, заснований на психологічних особливостях пацієнта.

Завдяки вивченню та психоаналізу наркозалежного, у нас є можливість підібрати найбільш підходящі для пацієнта методи лікування.

Переваги наркологічного диспансеру Реванш

До переваг нашої клініки можна віднести:

  • Висококваліфіковані фахівці в області лікування наркоманії.
  • Обладнані палати
  • Застосування передових методик в лікуванні наркоманії
  • Використання 12 крокової програми
  • Реабілітація та соціалізація пацієнтів
  • Лікування психопатологій
  • Новітні методики детоксикації.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на сайті і прочитавши відгуки про нашу наркоклініці

Адреса та контакти наркодиспансеру в Одесі

• Вулиця Троїцька, 33 А

• (066) 2402244

Звернувшись до нас за адресою в Одесі, вказаною вище, вас радо зустріне адміністратор і відразу-ж проведуть консультацію наші фахівці, які спеціалізуються на лікуванні наркоманії.

У нас ви можете розраховувати на:

  • Консультацію лікарів
  • Детоксикацію
  • Якісне стаціонарне лікування
  • Реабілітацію
  • Ресоціалізацію
Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!