Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в Рівному

Проблема наркоманії дуже гостро стоїть у всьому світі, не обійшла стороною це питання і Україну. Найважче доводиться родичам наркозалежного. Адже поки він живе в своєму нереальному світі саме на них звалюється вся тяжкість проблем. І їхнє життя перетворюється на кошмар. Звичайно у близьких людей виникає бажання допомогти наркоману. Але залежність часто настільки сильна, що допомога близьких не має успіху. Не допомагає ні щира розмова, ні погрози, ні сльози. Наркомани прекрасні маніпулятори і часто говорять те, що ви хочете почути, але роблять все одно по-своєму. Допомогти наркозалежному можливо тільки звернувшись в наркологічний центр в Рівному.

Основні методи лікування в наркологічному центрі

На сьогоднішній день існує безліч способів лікування наркоманії.

Найбільш ефективним є комплексний підхід до лікування наркозалежності .

Реабілітаційний центр наркозалежних в Рівному використовує для лікування захворювання прогресивні методи лікування, які зарекомендували себе у всьому світі.

Лікування наркоманії можна розділити на три основних етапи:

 • Детоксикація. Це медикаментозне очищення організму від наркотику, отруйних речовин і продуктів розпаду. Лікування проходить від 2 до 10 днів залежно від ступеня занедбаності захворювання. Процедури детоксикації проходять під суворим наглядом лікаря нарколога з дотриманням дозувань і термінів введення очищувальних препаратів.
 • Психологічна реабілітація. Детоксикація позбавляє людину від фізичної залежності, але для повного одужання цього не достатньо. Пацієнту необхідна психологічна реабілітація, а саме робота з психологами і в групах.
 • Ресоціалізація. Готуючись до виходу в соціум пацієнт ділиться своєю проблемою в групі залежних і вислуховує їх історії. Він уже усвідомлює свою залежність і готовий протистояти наркотику.

Лікування залежності в центрі Реванш

У Києві та в Рівному і в інших містах України існує безліч видів наркотиків.

Наркологічний центр допомагає позбавиться від усіх видів залежностей.

Людина, що вживає наркотики часто починає з більш легких, поступово підвищуючи дозування і переходячи на більш важкі наркотики. Програма лікування передбачає безліч процедур покликаних позбавити наркомана від ломки і згубного потягу до наркотику. В ході лікування в клініці Реванш наркоман переглядає своє ставлення до речовини.

У нашій клініці практикується застосування програми 12-ти кроків. Наш пацієнт може почати проходити цю програму у нас в центрі, а потім використовувати її в житті вже за межами наших ребцентрів . Для цієї програми ми виділяємо окремого співробітника, який рекомендує і готує завдання згідно кожного кроку дуже простої, але ефективної програми одужання від наркоманії та алкоголізму, ігроманії та будь-якого роду іншої залежності.

До найбільш поширених видів залежностей відносяться:

 • Морфін. Медичний препарат. Викликає швидке звикання, сильну ломку і незворотні зміни в психіці. Лікується виключно в умовах стаціонару.
 • Героїн. Наркотик дуже поширений в Україні. Наркотик руйнує організм і психіку наркомана. Залежність можливо перемогти в умовах наркологічного центру.
 • Психостимулятори . Відносяться до галлюциногенів. Викликає звикання і сильну ломку. Існує міф, що цей розряд препаратів допомагає впоратися з втомою. Саме з цієї причини наркотики поширені в середовищі студентів. На першому етапі дійсно наркоман відчуває себе більш бадьорим, але на зміну приходить депресія і найсильніша втома.

Наркологічний центр в Рівному

Умови проживання

Наркологічний центр Реванш володіє всіма необхідними можливостями для допомоги наркозалежним пацієнтам.

 1. Комфортні палати з усіма зручностями
 2. Велика і простора кухня з усім необхідним посудом і технікою. Також в кухні є великий стіл, де за чашкою чаю можна вести душевну розмову в неформальній обстановці.
 3. Зручна душова кімната з пральною машиною і душовим боксом.
 4. Великий зал для проведення групових занять.
 5. Кабінет психолога з усією необхідною технікою і меблями.

Адреса та контакти наркологічного центру в Рівному

Не існує нерозв’язних проблем. Звичайно кожен випадок наркозалежності унікальний, але вихід є. Вам просто потрібно звернутися до нас за допомогою. І ми обов’язково допоможемо вам, навіть, якщо у вас проблема алкогольної залежності.

Звернутися за допомогою можна за адресою:

  • Україна, місто Рівне
  • вулиця Князя Володимира, 17
  • +38 (066) 240-22-44
  • netzavisimosti5@gmail.com

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!