Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний диспансер в Запоріжжі

Наркоманія є бичем сьогоднішнього суспільства. Особливо складно якщо наркозалежна людина з’являється в сім’ї. Від залежної людини страждають всі близькі і оточення наркомана. Починається нескінченна низка умовлянь і погроз, але такі методи малоефективні і не дають належного результату. Наркоман це майстерний маніпулятор він може пообіцяти, що завгодно, але він навряд чи відмовиться від наркотику з власної волі. Єдиний спосіб допомогти позбавиться від наркозалежності це лікування в наркодиспансері.

Наркологічний диспансер в Запоріжжі

Як відбувається лікування в диспансері

Існує безліч методів лікування наркоманії. Але те, що може бути ефективним в одному випадку навряд-чи матиме ефект в іншому. Кожна ситуація наркоманії індивідуальна і підхід до кожного наркомана повинен бути індивідуальним. Запорізький обласний наркологічний диспансер має своєму арсеналі всі сучасні методики лікування наркозалежності. Серед популярних методів варто відзначити:

 1. Гіпноз. Це засіб відмінно допомагає людям, що піддаються навіюванню. Але у цієї методики є і свої мінуси. Складно спрогнозувати заздалегідь реакцію пацієнта. Тут дуже важливо, що б сеанс гіпнозу проводив дійсно фахівець. В іншому випадку результат може бути несподівано плачевним.
 2. Кодування. Найбільш ефективний спосіб, заснований на почутті страху у наркомана. У мозку наркомана включається протистояння між бажанням вжити наркотик і випробувати почуття ейфорії і розумінням того, що ця доза може стати фатальною в його житті. До мінусів такого методу можна віднести неможливість кодування в деяких випадках залежного та те, що не для всіх пацієнтів підходить такий спосіб лікування.
 3. Кома. За допомогою атропіну лікар вводить пацієнта в несвідомий стан. Така процедура є дуже складною. Передозування атропіну неминуче призведе до летального результату. Також атропін згубний для клітин головного мозку.

Тут перераховані лише кілька способів допомоги наркоману. Але всі вони малоефективні без комплексного підходу до проблеми.

Етапи

Найважливішим етапом на шляху одужання пацієнта є його щире бажання позбутися від недуги. Наркотичний диспансер в Запоріжжі допомагає наркоману зробити висновок, що допомога його здоров’ю необхідна. Для цього в наркодиспансері він проходить безліч необхідних етапів на шляху до одужання.

Першим етапом є виклик лікаря додому. Це відбувається в екстрених випадках.

У разі передозування будь-яке зволікання може закінчитися летальним результатом і будь-яке зволікання неприпустимо.

Допомога можлива тільки в умовах, які надає наркодиспансер в Запоріжжі.

Наступні етапи лікування відбуваються в умовах клініки і це:

 • детоксикація
 • психологічна реабілітація
 • Реабілітаційна програма одужання
 • соціалізація

Завдяки цьому комплексу, є можливість позбавитися від наркотичної залежності.

Види наркозалежності

Запорізький обласний наркологічний диспансер лікує від усіх видів залежностей. До нас в центр надходять тяжкохворі наркомани в дуже важкому стані і ми намагаємося допомогти всім незалежно від віку і ступеня запущенноcті хвороби.

Часто наркозалежні вживають не один вид наркотику, що ускладнює ситуацію, але вихід є завжди.

На нашому сайті ви можете прочитати відгуки людей яким вдалося впорається з пристрастю до наркотичних препаратів. Вони знайшли нове життя і вона в корені відрізняється від наркотичної минулого.

Найчастіше наркомани вживають поширені препарати. Починають, як правило, з більш легких, але коли організм до них звикає, тоді починають міксувати або переходять на більш важкі речовини. Ось найпоширеніші види залежностей:

 • Спайс. Ще недавно препарат вважався безпечним, але останнім часом лікарі переглянули своє ставлення до препарату. Від спайса безпосередньо страждає психіка і нервова система наркомана.
 • Морфін. Відноситься до медичних препаратів. Прийом цього наркотику завдає непоправної шкоди здоров’ю. Залежність приходить швидко і позбудеться від неї нелегко.
 • Кокаїнова залежність. Білий порошок часто можна зустріти в середовищі золотої молоді. На пів години розфарбовує життя в яскраві фарби, але дуже довго виводиться з організму руйнуючи його.

Проблема наркоманії не нова і видів наркотиків існує безліч. Якщо вам не вдалося встояти перед спокусою, то важливо вчасно звернеться за допомогою до медиків і не чекати моменту, коли допомогти вже буде неможливо.

Переваги наркологічного диспансеру Реванш

Наркотичний диспансер в Запоріжжі це сучасна клініка, що володіє всіма необхідними ресурсами для допомоги наркозалежних. У клініці Реванш зроблений хороший ремонт і, потрапляючи до нас, можна подумати, що ви опинилися в хорошому санаторії і це не випадково. Дуже важливим аспектом є атмосфера, в якій виявляється видужуючий. Йому важливо розуміти, що світ до нього не ворожий. Його оточує важливий і усміхнений персонал, красива і затишна обстановка. І в цих умовах він вчиться нового життя і прагне, щоб її подальше життя було комфортним і доброзичливою.

До послуг наших пацієнтів:

 • Комфортні палати з усіма зручностями
 • кухня
 • Великий зал
 • Душова кімната з пральною машиною

Адреса та контакти наркодиспансеру в Запоріжжі

Звернутися в наркодиспансер в Запоріжжі ви можете у зручний для вас час. У нас завжди є черговий лікар, готовий надати екстрену допомогу.

Адреса наркодиспансеру в Запоріжжі і консультація:

 • Запорізький обласний клінічний наркологічний диспансер
 • Україна, м. Запоріжжя,
 • вул. Сєдова, 31
 • Телефон: +38 0612 335 074

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!