Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Черкаський обласний наркологічний диспансер

Черкаський наркологічний диспансер є основною спеціалізованою установою в місті Черкаси, куди можуть звернутися за допомогою залежні. Диспансер надає населенню міста різноманітні послуги, що грунтуються на консультаційної, лікувальної, контрольної та профілактичної діяльності.

Медичний центр своєму розпорядженні власну лабораторію, в його штаті налічується велика кількість співробітників з профільною медичною освітою. Хворі, які бояться розголосу, можуть пройти анонімне лікування. Також слід зауважити, що реабілітація від наркозалежності відбувається добровільно.

Які послуги надає диспансер

Обласний черкаський наркологічний диспансер надає не тільки різні послуги в рамках безкоштовної державної медицини, але також за бажанням пацієнта можуть надаватися платні маніпуляції для якнайшвидшого одужання. У диспансері проводиться лікування за кількома напрямками:

  • реабілітація в стаціонарі або ж лікування амбулаторно ;
  • усунення окремих симптомів залежності – детоксикація , полегшення абстинентного синдрому, купірування алкогольного делірію;
  • надання екстреної допомоги;
  • якщо це необхідно, то хворого направляють до іншої медичної установи;
  • після полегшення фізичного стану залежного можуть перенаправити в спеціалізований заклад для ресоціалізації та подальшої реабілітації;
  • фахівці диспансеру не обходять стороною і родичів пацієнтів, тому їм також надається консультація.

У медичному закладі виявляється не тільки медикаментозна допомога, але також пацієнти отримують належну психологічну підтримку від фахівців. Дізнатися більше детальний перелік послуг наркологічного диспансеру та проконсультуватися з приводу хвилюючих питань можна за контактними номерами телефону реєстратури диспансеру.

У стінах диспансеру надається не тільки лікування осіб з різними залежностями – наркотичної або алкогольної, також проводиться облік громадян, що мають патологічну пристрасть до алкоголю або психотропних речовин. Відновити свої цивільні права (водійське посвідчення, право на володіння зброєю та інші) і знятися з обліку людина може тільки в тому випадку, якщо нею дотримані всі вимоги установи. Також подібна довідка про зняття з обліку може знадобитися під час влаштування на робоче місце в певних напрямках діяльності, при оформленні опікунських прав та інших ситуаціях.

Черкасский областной наркологический диспансер

На чому грунтується лікування в диспансері в Черкасах

В обласному черкаському наркологічному диспансері враховуються всі потреби населення в спеціальній медичній допомозі для лікування залежності. Діяльність установи грунтується на наступних принципах:

  • на вимогу самого залежного або ж його родичів медична допомога хворому повинна надаватися негайно;
  • враховуючи різні методи реабілітації наркозалежності, розробляються дієві методи лікування недуги, які грунтуються не тільки на медикаментозному підході;
  • в залежності від потреб пацієнта визначається оптимальний час стаціонарної або ж амбулаторної терапії, також під час розробки плану лікування враховується те, що хворий може припинити реабілітацію в будь-який момент;
  • поки наркоману або алкоголіку виявляються призначені реабілітаційні процедури паралельно ведеться робота з його близькими, метою якої є розробка єдиного плану подальшої поведінки з пацієнтом.

У стінах лікувального закладу можна пройти певні процедури (детоксикацію , усунення абстинентного синдром) або ж залишитися на повний курс лікування. Також в диспансері здійснюється профілактична терапія, яка дозволить уникнути зриву надалі. Якщо ж пацієнт з яких-небудь причин бажає перевестися в іншу державну медичну установу або ж приватну клініку, то ми допоможемо підібрати оптимальний варіант реабілітаційного центру, який відповідає всім вимогам.

Не у всіх залежних є мотивація до одужання, тому родичі хворого можуть проконсультуватися з фахівцями наркологічного диспансеру, щоб розробити план виникнення і підтримки мотивації у залежного. Також при бажанні хворий може скористатися послугами психолога в нашому центрі.

Адреса

Черкаський обласний наркологічний диспансер

Адреса: Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків, б. 62

Телефон: (0472) 644 012

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!